اینجا جای تبلیغ شماست

 

راهنمای قرارداد بستن با آرایشگاه و سالن زیبایی عروس

راهنما عقد قرارداد با آرایشگاه و سالن زیبایی عروس| نکات مهم👰

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

راهنمای قرارداد بستن با آرایشگاه و سالن زیبایی عروس


انتخاب آرایشگاه عروس یکی از مهم ترین قسمت های عروسی است. عروس روز عروسی خود را از آرایشگاه شروع میکند و اگر در آنجا همه چیز عالی پیش برود عروس استرس نخواهد داشت و روز خوبی را آغاز خواهد کرد. اگر از کار میکاپ آرتیست و شینیون کار عروسی خود خیلی راضی باشد که هیچ و اگر ناراضی باشد خاطره بدی برای وی رقم خواهد زد و اگر مساله مهمی پیش بیاید البته طبق قانون عروس میتواند شکایت کند. در این پست به شما کمک میکنیم که بدانید وقتی به آرایشگاه و سالن زیبایی عروس می روید در قراردادی که امضا میکنید چه موضوعاتی باید نوشته شوند.

راهنما عقد قرارداد با آرایشگاه عروس | قرارداد سالن زیبایی عروس

چه مسائلی را در قرارداد با آرایشگاه و سالن زیبایی عروس باید ذکر کرد؟

 

 • اطلاعات طرفین قرارداد (نام آرایشگاه، نام مدیر آرایشگاه، شماره پروانه کسب، آدرس دقيق، تلفن، شماره همراه معتبر، نام میکاپ آرتیست و شینیون کار روز عروسی شما به همراه شماره تماس در صورت تغيير در روز مراسم، برای شما حق اخذ خسارت وجود دارد))
 • روز و تاریخ مراسم شما
 • ذکر ساعت شروع و خاتمه کار شما ذکر تمامی خدمات دیگر پکیج توافق شده بعلاوه ساعت
 • وروز تعيين شده (معمولا شامل مژه، لنز، مانیکور، . پدیکور، فون بدن، اپیلاسیون، رنگ مو، و سولاریوم و ... می شود)
 • ذکر مواد مصرفی خاصی (برند آرایشی خاصی برای
 • آرایش صورت و بدن ذکر مبلغ کل خدمات ارائه شده به عروس از طرف سالن زیبایی و 50 درصد مبلغ کل قرارداد به صورت نقدی به و آرایشگاه در روز عقد قرارداد، 30 درصد مبلغ قرارداد در روز مراسم و 20 درصد پس از پایان کار، پرداخت شود که در صورتی که آرایشگاه به همه مفاد قرارداد عمل نکرد، برای جبران خسارت از آن برداشت کنید ذکر شود در صورتی که آرایشگاه از مواد آرایشی در و قرارداد استفاده نکند و کار او با نمونه کار نمایشی متفاوت باشد، عروس حق اعتراض و اخذ خسارت دارد

نحوه پرداخت پول به آرایشگاه و سالن زیبایی عروس

 • آرایشگاه باید متعهد شود در صورتی که به هر دلیلی، یکی از مفاد قرارداد به درستی انجام نشد، مبلغ خسارت معینی به شما پرداخت می کند و شما می توانید از مبلغی که بعنوان حسن انجام کار، پرداخت نکرده بودید، برداشت کنید و در قرارداد ذکر شود در صورت کنسل شدن مراسم عروسی، چه مبلغی به عنوان جریمه کنسل شدن، باید و پرداخت کنید. این مبلغ بصورت یک عدد ثابت و یا بصورت درصدی از کل قرارداد بصورت واضح قيد شود.
 • ذکر شود در صورت درخواست جهت تغییر روز مراسم توسط شما، آیا آرایشگاه اجازه تغيير روز را به شما می دهد یا نه و حداکثر تا چند روز قبل از برگزاری مراسم شما می توانید روز آرایشگاهتان را تغيير دهید و در صورت موافقته، با چه شرایطی این اتفاق صورت می گیرد
 • زمان آماده شدن خود را در قرارداد بصورت دقیق تعيين کنید و ذکر کنید در صورت عدم انجام تعهد توسط آرایشگر، عروس حق شکایت و اخذ خسارت دارد.
 • ذکر هزینه های محتمل اضافه بر قرارداد استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی خاص مثل موی اضافه، کرم، ماسک و..) ذکر حداکثر تعداد عروس در یک روز امضای مدیریت سالن، عروس و یک نفر از پرسنل زیر قرارداد و مهر سالن و در آخر حتما یک نسخه از قرارداد نزد عروس نگه داشته شود.

نکات مهم برای عقد قرارداد آرایشگاه و سالن زیبایی عروسی :


- یادتان باشد اگر سالنی که با آنها قرارداد می‌بندید چندتا میکاپ آرتیست یا شینیون‌کار دارد و شما یک نفر از هر کدام را طبق سلیقه‌ تان انتخاب کردید، حتما حتما اسمشان را در قرارداد ذکر کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀
- حتما کلیه‌ی خدمات پکیجتان و تاریخشان را در قرارداد ذکر کنید، مثلا میکاپ و شینیون، رنگ مو، اپیلاسیون، پاکسازی، لنز، مژه و..

بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه عروس | قرارداد عروس
⠀⠀⠀⠀⠀
- اگر در بازدید عروس دقت کردید یا خود میکاپ آرتیست گفتند از چه برندهایی استفاده میکنند و شما هم میخواهید دقیقا از همان برندها استفاده بشود حتما در قرارداد ذکر کنید
⠀⠀⠀⠀⠀
- مورد بعدی نحوه پرداخت مبلغ قرارداد است که قطعا با توافق بدست میاید، یادتان باشد باید توافق کنید و این اعدادی که نوشتیم فقط پیشنهاد است و قانون نیست.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
- یک مورد دیگری که هست این است که خیلی از سالن های آرایشی و زیبایی میگویند مثلا پاکسازی روی پکیج عروس هست ولی وقتی عروس میرود برای پاکسازی، ماسک و روغن و... هر کدام هزینه جداگانه ای میگیرند یا موقع شینیون میگویند استفاده از موی اضافه هزینه جدا دارد. حتما ازشان بخواهید این هزینه های اضافه که ممکن است نیاز باشد را برایتان لیست کنند که شما از قبل بدانید چه چیزایی شامل این هزینه اضافه میشود.⠀⠀

- حتما حتما تور و تاجتان را حداقل دو هفته قبل از روز مراسم با میکاپ آرتیست و شینیون ‌کارتان اوکی کنید، چون اتفاق افتاده روز مراسم گفتند تاج و توری که خریدی مناسب نیست و باید از تاج و تور خودمان استفاده کنید و قیمتش هم نجومی بوده است و خوب عروس هم بخاطر اینکه وقتی نداشته، مجبور به پذیرش بوده است.
 -در صورتی که روزی غیر از روز عروسی و برای انجام خدمات متفرقه دیگری می بایست به سالن زیبایی مراجعه کنید، حتماً تاریخ و ساعت مورد نظر جهت حضور شما در آرایشگاه در قرارداد ذکر شود.

تمامی خدماتی که در پکیج عروسی مورد توافق شما وجود دارد، در قرارداد بصورت موردی ذکر شود. تمام جزییات کامل ذکر شود که پکیج شامل چه مواردی است

- نکته مهم دیگر تعداد عروس در هر روز است، هیچکس از سالن شلوغ خوشش نمیاید، مخصوصا اینکه سر میکاپ آرتیستش خیلی شلوغ باشد، اگر این موضوع برایتان مهم است ازشان بپرسید و توی قرارداد ذکر کنید.

- مهر و امضای مدیریت سالن عروس را هم فراموش نکنید. ⠀⠀⠀⠀⠀

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.