اینجا جای تبلیغ شماست

 

راهنمای خرید لباس عروس - چگونه مدل لباس عروس انتخاب کنیم

راهنمای خرید و انتخاب لباس عروس | چه لباس عروسی بخرم؟ 👰🏻

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه لباس عروس انتخاب کنیم : راهنمای خرید لباس عروس

انتخاب لباس عروسی شما می تواند یکی از سخت ترین قسمت های برنامه ریزی عروسی باشد - سبک و مدل های بسیار زیادی در بازار و ژورنال های لباس عروس وجود دارد. هنگام جستجو برای لباس عروس ، باید چیزهای مهمی را در نظر بگیرید :مثلا باید شکل اندام خود را در نظر بگیرید و لباس عروس خود را مطابق با آن انتخاب کنید . از ریچارد لیل، نایب رئیس فروش انگلیس در آلفرد آنجلو، برای مشاوره خود در مورد نحوه انتخاب لباس عروسی خود، از ریچارد کمک خواستیم. و ایشان لیستی از مواردی را که باید عروس برای خرید لباس عروسی مد نظر بگیرد را برای ما تهیه کرد :

به یاد داشته باشید که میخواهید بنشید ، بلند شوید و برقصید

وقتی لباس عروسی خود را امتحان میکنید، احتمالا شما در مقابل یک آینه کامل خواهید ایستاد. ریچارد توصیه می کند که عروسها در هنگام پرو لباس عروس خود ، بنشینند ، بلند شوند ، و حرکت کنند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که لباس شما راحت است.

راهنمای انتخاب لباس عروس - مدل لباس عروس

در مورد محل برگزاری عروسی فکر کنید

ریچارد از عروس ها خواسته است تا قبل از خرید لباس عروس خود ، به محل برگزاری جشن عروسی خود فکر کنند مثلا مراسم عروسی شما در باغ است یا تالار. در ویلا برگزار میشود یا خانه و... و همینطور به فصلی که عروسی شما در آن فصل برگزار میشود. مثلا به سردی و گرمی هوا ، بارانی یا برفی بودن هوا.

طول و دنباله لباس عروس

اطمینان حاصل کنید که طول لباس عروسی شما مناسب است. این یک تصور غلط رایج است که لباس عروسی شما باید کف را جارو کند، اما ریچارد به آن توصیه می کند: "لباس عروس شما خیلی طولانی و دنباله دار باشد، مهمانان آن را لگد میکنند ، رقصیدن برای شما سخت خواهد بود. و هیچ چیز بدتر از یک لباس عروس کثیف نیست. اگر واقعا شما به لباس عروس دنباله دار علاقه مند هستید میتوانید یک دنباله جداشونده برای لباس خود تهیه کنید ، موقع عکاسی و ورود به تالار استفاده کنید اما موقع رقصیدن آن را جدا کنید.

راهنمای انتخاب لباس عروس - مدل لباس عروس

پارچه لباس عروسی

پارچه عروس بسیار بسیار مهم است. نیمی از هویت یک لباس عروس ، پارچه آن است.  پارچه به طور کامل می تواند احساس و ظاهر یک لباس را تغییر دهد. به جز لوکس و شیک بودن پارچه عروس ، به گرم و خنک بودن جنس پازچه نیز دقت کنید. پارچه ای انتخاب نکنید که در تابستان بشدت گرمتان شود و عرق بریزید.

برای انتخاب لباس عروس ، به جزییات نیز توجه کنید

بعنوان مثال سعی کنید کفش تان هماهنگ با لباس عروستان باشد و یا همینطور لباس زیر شما. سعی کنید همه موارد با هم هماهنگی داشته باشند.

مطمئن باشید لباس عروس خود را از جای معتبر میخرید

سعی نکنید از پارچه های الکی و بی ارزش ، در دوخت لباس عروستان استفاده کنید. سعی نکنید از خیاط خیلی ارزان استفاده کنید. یکی از مهم ترین چیزهایی که در عروسی خیلی به چشم میاید ، لباس عروس شماست. بنابراین در خرید آن اصلا به پول فکر نکنید. حداقل از بدترین مزون های لباس عروس و یا خیاط های مبتدی خرید نکنید.

راهنمای انتخاب لباس عروس - مدل لباس عروس

از مشاور و متخصص لباس عروس کمک بگیرید

یک طراح لباس عروس میتواند به شما با توجه به شکل اندام شما ، چهره شما و نوع سلیقه شما بهترین مشاوره را به شما در رابطه با لباس عروستان بدهد. "یک مشاور خوب عروسی به سینه، کمر و کمر شما نگاه می کند و به شما کمک می کند که سبکی را که دوست دارید و با توجه به اصول لباس عروس انتخاب کنید.

نظر دوستان و خانواده خود را بپرسید

به تنهایی به خرید نروید. یکی از اطرافیان خود را ببرید تا آنها هم نظر دهند و به شما در انتخاب بهترین مدل لباس عروستان نظر دهند. میتوانید از ساقدوش های خود کمک بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین مدل ها یاری کند.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.