اینجا جای تبلیغ شماست

 

لباس مناسب برای اندام توپر چاق👗+ ویدیو لباس مجلسی پلاس سایز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اصول لباس پوشیدن برای خانم‌هایی که اندام توپر دارند


 همیشه افرادی که اعتماد بنفس دارند و خودشان را دوست دارند برای همگان از  شخصیت‌های محبوب و قابل ستایش هستند. چقدر دنیا قشنگ میشد اگر هر کسی خودش را همانطور که هست دوست میداشت و نه جوری که بقیه دوست دارند ببینند . چه چاق باشید چه لاغر ،چه قد کوتاه و چه بلند ،میتوانید یکی از اندام‌های سیبی ،گلابی ،هویجی ،خط‌کشی و... را دارا باشید. اما خب بیشتر افرادی که چاق هستند فرم اندامشان اول سیبی و بعد گلابی است. یقه‌های هفت کوتاه برای شما خیلی مناسب است. اما اگر دوست ندارید یقه باز بپوشید میتوانید یقه گرد کوتاه داشته باشید که سینه‌تان را بپوشاند اگر فرم چاقیی اندام شمت  سیبی است ،تنگی کمربند باید از زیر سینه شما شروع بشود و نه روی کمر. و اگر هم چاقی گلابی دارید بهتره دامن‌های پفی را انتخاب کنید. در صورتی که قدتان کوتاه است لباس‌های کوتاه‌تر را بپوشید که پاهای کشیده‌تری داشته باشید.

رازها و نکات انتخاب لباس برای اندام های توپر

 

تصمیم گرفته ایم نکاتی درمورد طرز لباس پوشیدن خانم هایی که اضافه وزن دارند ذکر کنیم تا با استفاده از آنها بتوانند متناسب تر به نظر برسند. این نکات توسط طراحان مد و لباس ارائه شده است که با هر بودجه و قیمتی قابل استفاده می باشد.:

1 - لباسهای بی شکل گشاد انتخاب نکنید. شلوار ورزشی های گشاد برای ورزش است نه برای بیرون رفتن. این لباس ها به هیچ وجه اندامشان را زیباتر نمی کند.

2 - سبک لباسهایی که آستین های باریک، قسمت سینه، کمر و پاهای تنگ دارند یا هر چیزی که بدنی واقعاً خوش فرم می خواهد تا زیبا به نظر برسد، به درد نمی خورد. گذشته از اینکه این لباسها ایراد و اشکال های اندامشان را چند برابر نشان می دهد، بسیار برایشان ناراحت خواهد بود و گردش خونشان را هم مشکل ساز می کند.

3 - شلوارها، شلوارک ها و دامن هایی انتخاب کنید که در پشت کمر کشی باشد اما از جلو زیپ و دکمه بخورد.

4 - شلوار جین های کشی انتخاب کنید. این شلوارها درست مثل شلوار جین های عادی اما از نظر جنسی بسیار راحت می باشند.

5 - لباسهایی انتخاب کنید که به خوبی اندازه شان باشد و در آن احساس راحتی کنند.

6 - برای جلوگیری از عرق کردن بدن از پودر و اسپری بدن استفاده کنید.

7 - از پوشیدن لباسهای خانمانه به دختربچه های چاق خودداری کنید. درست است که گاهی پیدا کردن لباس برای دخترهای درشت اندام سخت است اما به هیچ وجه به آنها لباسهایی که متعل به سنین بالاتر از اوست را نپوشانید.

8 - به قسمت سایز بزرگ همه نمایندگی ها و مارک های لباس سر بزنید. مطمئناً چیزی پیدا می کنید که خوششان بیاید.

9 - برای پوشاندن شکم و باسنشان، بلوز، تی شرت و تاپ های بلند انتخاب کنید.

10 -  اگر چاق هستید یا پاهای کوتاهی دارید، از پوشیدن شلوار جین و شلوارهای راسته  خودداری کنید. این شلوارها پاها را چاق تر نشان می دهند.

11 - شلوارهایی انتخاب کنید که در قسمت ران چسبان و در پایین کمی گشاد باشد. .

12 - به دختربچه تان که چاق است دامن بلند پایین تر از زانو نپوشانید چون از مد افتاده است و چاق ترشان می کند.

13 - دامن هایی انتخاب کنید که تقریباً تا روی زانو باشد. از پوشاندن دامن کوتاه  خودداری کنید.

14 -  دامن شلواری بپوشید که هم راحت تر است و هم جایگزین خیلی خوبی برای دامن به حساب می آید.

15 - اجازه ندهید دخترتان لباسهای سنگینی بپوشد که باعث می شود بیش از حد گرمش شود. لباسهای مخملی، پشمی و سایر پارچه های حجیم از این دسته هستند.

16 - به دخترتان یاد بدهید که چطور می تواند از لباسهای چند لایه استفاده کند. مثلاً یک سویشرت یا ژاکت با خود داشته باشد که درصورت نیاز تن کند.

17 - شلوارک های کوتاه تنگ نخرید.

18 - از جوراب با درازای مختلف استفاده کنید. جوراب تا زانو، تا ساق یا تا مچ. باید ببینید کدام  راحت تر است.

19 - پیراهن یا دامن های کوتاه را حتماً با جوراب شلواری کلفت استفاده کنید.

20 - از پوشیدن کفش های خیلی تخت یا پاشنه بلند خودداری کنید. مسئله مد نیست، راحتی و سلامت تان از همه چیز مهم تر است.

21 - کفش هایی انتخاب کنید که کمی پاشنه داشته باشد.

22 - کفش ها، چکمه ها و صندل هایی انتخاب کنید که روی آن بر چسب قابل ارتجاع زده باشد. اگر کفشی این برچسب را نداشت کفش را در دو دستتان بگیرید و سعی کنید به جلو و عقب خمش کنید. باید به راحتی به جلو و عقب خم شود.

23 -  سعی کنید از مغازه هایی خرید کنید که مخصوص سایز بزرگ هستند تا انتخاب بیشتری پیش رویتان باشد. لباس خریدن برای اندام های چاق خیلی سخت است پس سعی کنید تا حد امکان لذت بخشش کنید. و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و شما همینطوری زیبایید

24 -یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباس مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد.  پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.

25 - لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف میکنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

26- ازسوم در انتخاب لباس مجلسى راه دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن لباس مجلسى کوتاه است. خصوصا اگر از لباس هاى A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید.  البته فراموش نکنید که لباس شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنین از پوشیدن لباس هايى که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند خودداری کنید.

مدل های لباس مجلسی مناسب اندام توپر و پلاس سایز 

مدل های لباس برای اندان چاق و سیبی شکل :

 

 

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

لباس اسپرت و مجلسی مناسب اندام چاق و سیبی شکل

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.