اینجا جای تبلیغ شماست

 

روش رسم الگوی اساس و پایه دامن در خیاطی + عکس 👗

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

الگوی اساس و پایه برای دامن

برای کشیدن الگوی دامن ابتدا به پست قبلی مراجعه کنید و اندازه های درست بدن خود را یادداشت کنید. سپس طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت کنید این الگو اساس و پایه برای کشیدن تمام مدل های دامن است. وقتی که این الگو را کشیدید ، سپس به راحتی میتوانید مدل های خود را روی آن پیاده کنید و مدل های دیگر دامن را دربیاورید. این الگوها بر اساس متد مولر می باشد که بهترین و دقیق ترین روش در بین روش های دیگر خیاطی می باشد. روشی که در آموزش و پرورش نیز درس داده میشود. در واقع کشیدن و دوختن دامن نیز از ساده ترین و اولیه ترین مراحل خیاطی است. پس ابتدا اندازه های دقیق خود را در بیاورید و سپس مراحل زیر را با دقت بکشید.

روش پیاده سازی الگوی اساس و اولیه دامن به روش مولر :

توجه : اگر میخواهید عکس ها را در سایز بزرگتر ببینید ، روی عکس راست کلیک کرده و گزینه "باز شدن عکس در صفحه جدید" را بزنید

 

 

الگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطیالگو اساس و پایه دامن به روش مولر خیاطی

اگر سوالی دارید در بخش نظرات ، در زیر صفحه سوال خود را مطرح بفرمایید. 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.