اینجا جای تبلیغ شماست

 

ترفندهای استفاده راحت از کفش پاشنه بلند 👠👠

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده راحت تر از كفش پاشنه بلند

ترفندهای استفاده راحت از کفش پاشنه بلند

اصول خرید کفش پاشنه بلند :


پاشنه کفش خود را خردمندانه انتخاب کنید. واضح است که کفشی با پاشنه نیم اینچی (۱٫۲ سانتی متر) راحت تر خواهد بود، اما ممکن است که مانند کفش تخت و بدون پاشنه به نظر برسد. کفش هایی که پاشنه گوه ای و پاشنه یکدست لژدار دارند، بسیار خوب است زیرا از آنچه که واقعا هستند، بلندتر به نظر می رسند؛ هرچه پاشنه عریض تر و پهن تر باشد، بهتر است، زیرا باعث تعادل بیشتر می شود.

کفش پاشنه بلند راحت تر است یا لژدار؟

 از نظر زيبايى پاشنه بلند ها شما را جذاب تر نشان می دهند و قوس بدن شما را تشدید کرده و واضح تر نشان می دهند. همچنین موجب ضخیم تر نشان داده شدن پای شما (به دلیل تفاوت ارتفاع بین زمین و پاشنه پا) می شوند. کفش هاى پاشنه بلند بیشتر با تیپ های رسمی و مجلسی سازگاری دارند در صورتی که کفش های لژدار با تیپ های غیررسمی.

 از نظر سلامتى، پاشنه بلندها برای راه رفتن روی سطح صاف مناسبند و این در حالیست که کفش لژدار برای راه رفتن روی سطوح خیس و لغزنده بهترند. کفش های لژدار پایداری شما را بیشتر و احتمال زمین خوردن شما را کمتر می کنند. کفش های لژ دار از طرفی به دلیل داشتن لایه های بیشتر و نرم تر موجب می شوند تا پای شما حین برخورد با زمین فشار کمتری را متحمل شود.  اگر کفش های پاشنه بلند بتوانند قوزک پای شما را نیز در بر بگیرند برای پاشنه پای شما به مراتب بهتر خواهند بود. همچنین فشار کمتری را روی ساق پا قرار می دهند و نسبت به پاشنه بلند تعادل بیشتری را در شما می سازند. اگر شما هم از کمر درد رنج می برید حتما کفش های لژدار را انتخاب کنید تا فشار کمتری روی کمر و پای شما باشد.

ترفندهایی برای راحت پوشیدن کفش پاشنه بلند :


آن ها را در طول روز بپوشید-
آسان ترین و اصولی ترین کار این است که کفش پاشنه بلند را زیاد استفاده کنید. در خانه حین هنگام تلویزیون و یا صرف شام و کارهای دیگر آن را بپوشید. در محل کار نیز به همین شکل.

آن ها را با جوراب بپوشید-
این کار خلاف قوانین مد و فشن است ولی پوشیدن جوراب در منزل به همراه کفش پاشنه بلند را به شما توصیه می کنیم.فقط حواستان باشد که جوراب های خیلی ضخیم یا خیلی نازک نپوشید. کافیست یک هفته این کار را انجام دهید. کفش پاشنه بلندتان به راحتی در پای شما جای می گیرد.

آن ها را خم کنید و بپیچانید-
این کار را خیلی سریع یا خیلی با فشار انجام ندهید. صرفا در حدی باشد که بدنه ی کفش ها به خم شدن عادت کند و از سفتی درآید.

از سشوار استفاده کنید-
یکی از کارهای تاثیر گذار همین کار است. با یک سشوار به سمت پاشنه بلندهایتان باد گرم بگیرید و مشاهده می کنید که چگونه کفش ها به آن واکنش نشان می دهند.

وقتی استفاده نمی کنید درون آن ها را پر کنید-
اصولا وقتی شما از کفش استفاده نمی کنید آب می رود. برای این که از این امر جلوگیری شود باید داخل آن را پر کنید. این کار را با روزنامه یا قالب کفش انجام دهید.

وقتی نمی پوشید درون آن ها ژل سیلیکا قرار دهید-
حتما به این پک هایی که همراه کفش جدید خریداری شده‌تان به شما داده می شود و درونشان توپ های رنگی وجود دارد، توجه کرده اید. این پک ها حاوی ژل سیلیکا برای مرطوب نگاه داشتن و جلوگیری از آب رفتن کفش ها هستند. پس از ان ها استفاده کنید.

قبل از پوشیدن پاهایتان را با کرم چرب کنید-

هنگام خرید دقت کنید جنس کفش تان خیلی سفت و خشک نباشد و نرم و راحت باشند-

 

 

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.