اینجا جای تبلیغ شماست

 

انتخاب شال و روسری براساس فرم صورت 👗

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به هر فرم صورتی چه نوع روسری یا شالی میاید :

شیک پوشی و طراحی لباس اصول خاص خود را دارد. در استایل و تیپ ایرانی روسری یکی از ارکان تاثیرگزار در ظاهر شماست. شما میتوانید با توجه به فرم صورتتان بهترین نوع روسری یا شال را برای خود انتخاب کنید.

ابتدا فرم صورت خود را بشناسید :

 مدل ایده روسری و شال فرم صورت بستن روسری

به صورت های مربع چه شال يا روسرى اى مياد:

براى صورت هاى مربع شكل چون چانه و فک حالت چهارگوش دارد شما باید این لبه ها را با روسری و شال گرد نشان دهید. شال‌‌ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های مربعی صورتتان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید.از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. شال با جنس های نرم و لخت را انتخاب کنید.

 

به صورت مدل مستطيلى چه شال يا روسرى اى مياد:

در صورت مستطیلی و دراز ، طول صورت از عرض صورت بزرگتر است پیشانی و فک هم اندازه و لبه‌های تیز دارد. در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و لبه های تیز صورت گرد شود. شال‌‌ها بهترین گزینه برای صورت های مستطیلی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید. با انواع هد بند صورت خود را کوتاه تر کنید. از هدبند تیره استفاده کنید.روسری و شال خود را به صورت گرد ببندید. برای این کار حتما کناره های روسری و شالتان را تو بزنید تا گونه هایتان مشخص شود. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید.

 

به صورت مدل دایره و گرد چه شال يا روسرى اى مياد:

در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید با روسری و شال عرض پیشانی را کمتر و در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیرد. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شود. برای بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید و روسری و شال خود را تیره تر و به صورت مستطیلی سر کنید. کناره های شال و روسری را به هیچ وجه تا نزنید. از پارچه های محکم و حالت دار استفاده کنید تا به صورت شما شکل بدهد.

 مدل ایده روسری و شال فرم صورت بستن روسری

به صورت مدل بیضی چه شال يا روسرى اى مياد:

اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شما مناسب است ومی توانید شال و روسری خود را به دلخواه ببندید. اما اگر فکر می کنید صورتتان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسریتان را تو بزنيد تا گونه ها مشخص تر شود.

 

به صورت مثلثى شكل چه شال يا روسرى اى مياد:

در صورت مثلثی چون عرض چانه خیلی کم است و چانه نوک تیز است و در عوض پیشانی عریض است، شما باید عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب شود. روسری و شال را طوری سر کنید که گوشه های پیشانی‌تان پوشیده شود. می توانید تیزی چانه را با روسری و شال بگیرید به این صورت که شال و روسری را طوری ببندید که قسمت پایین چانه پوشیده شود.

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.