اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش بستن توربان و کلاه حجاب مجلسی با شال | روش بستن توربان

آموزش توربان و کلاه حجاب مجلسی با شال | روش بستن توربان ✅❤️

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آموزش بستن توربان با شال | بستن کلاه حجاب مجلسی شیک

توربان یا همان کلاه حجاب که چند سالی است بسیار ترند شده است و بسیار بیش از گذشته استفاده میشود ، را میتوان هم با روسری هم با شال درست کرد. البته مدل های آماده آن در بازار بسیار زیاد است اما برای زمانی که در دسترس شما نیست و یا نمیخواهید هزینه ای برای آن کنید ، میتوانید با شال و روسری توربان های ساده و مدل دار زیادی درست کنید. در این ویدیو به شما آموزش میدهیم که چگونه با یک شال ، و بدون احتیاج به سوزن و گیره ، یک توربان ساده و شیک درست کنید.  در ویدیوهای بعدی نیز آموزش بستن توربان های مدل دار برای مهمانی و مجالس را به شما آموزش میدهیم.

توربان و کلاه حجاب مجلسی

توربان ها مناسب خانم هایی است که میخواهند در مجالس و مهمانی ها شیک باشند و در عین حال موهای خود را بپوشانند. و در واقع تبدیل به یک اکسسوری برای خانم های محجبه و شیک پوش شده است. حتی اگر خیلی هم محجبه نیستید میتوانید در عین پوشیدن توربان جلوی موهای خود را بیرون بیاندازید در اینصورت نیز زیبا خواهد شد. چند مدل بستن توربان و کلاه حجاب را یاد بگیرید و در مواقعی که نیاز شد استفاده کنید. بستن توربان ها بسیار راحت است خصوصا مدل ساده آن که در این ویدیو به شما یاد میدهیم. پس ویدیو را با دقت ببینید و تمرین کنید.

آموزش بستن توربان و کلاه حجاب مجلسی با شال

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.