بهترین رنگهای لباس در فصل پاییز | ترند های پاییزی 👗

رنگ های مد و ترند لباس پاییزه

در فصل پاییز چه رنگ هایی بپوشیم؟ رنگ های پاییزی چه رنگ هایی هستند؟ ترند پاییز امسال چیست؟ اگر چه رنگ های جیغ و پاستلی در تابستان حکمرانی می کردند اما در پاییز دیگر خبری از رنگ های بولد نیست. برعکس، شما باید به دنبال رنگ های تیره تر و سنگین تری باشید. در پاییز همانطور که در طبیعت رنگ های زیبایی به درخشش در میایند در تیپ و ظاهر هم بد نیس از رنگ های حاکم در طبیعت در فصل استفاده کنیم. در اینجا به شما رنگ هایی را پیشنهاد میدهیم که برای انتخاب لباس در فصل پاییز بسیار مناسب هستند

رنگ جگری | رنگ های لباس پاییزی

رنگ قرمز و رنگ های هم خانواده آن مانند جیگری، همیشه محبوبیت خود را در میان مردان و زنان دارند، اما پاییز امسال این رنگ را بیش از همیشه می بینیم. اصلا چه رنگی بهتر از رنگ جیگری می تواند برای فصل پاییز مناسب باشد؟ جیگری رنگی رمانتیک برای این فصل از سال می باشد که می توانید از لباس تا اکسسوری هایتان را به آن رنگ انتخاب کنید. با گرمایی که این رنگ به شما می دهد، سرمای زمستان به چشم تان نخواهد آمد. برندهایی چون ژیوانشی، الی ساب یا لانوین از برندهایی بودند که در کلکسیون پاییز و زمستان 2018/2019 خود این رنگ را به عنوان یکی از ترندهای سال به نمایش گذاشتند.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ قرمز | رنگ های لباس پاییزی

قرمز نیز یکی دیگر از ترندهای پاییز 2018 می باشد که مطمئنا طرفداران زیادی خواهد داشت. برند والنتینو از برندهایی بود که این رنگ را در کلکسیون پاییز خود به نمایش گذاشت و آن را تبدیل به یکی از مدهای سال کرد. این رنگ زنانه، ظریف و بسیار شیک است که به راحتی می توانید به کمک آن ظاهری جذاب از خود را به نمایش بگذارید. شما می توانید هم این رنگ را به همراه رنگ های دیگری چون مشکی یا سفید به تن کنید، هم این که تیپی تک رنگ بزنید، در هر صورت این رنگ جذاب،تمام چشم ها را به سمت شما جلب خواهد کرد.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ بنفش | رنگ های لباس پاییزی

همانطور که می دانید رنگ سال 2018، رنگ بنفش بوده است اما شاید فکر کنید که باید در فصلی چون پاییز به دنبال رنگ های خنثی و مرده باشید، اما بنفش رنگی ست که می توانید آن را در پاییز امسال به کمد لباس هایتان اضافه و به کمک آن دلگیری پاییز را از خود دور کنید. برند دیوید کما از برندهایی بود که این رنگ را به عنوان رنگ غالب کلکسیونش انتخاب کرد. شما نیز می توانید آن را به تنهایی یا در کنار رنگ های خنثی دیگر به تن کنید.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگل آبی | رنگ های لباس پاییزی

یکی از رنگ های پاییزه ای که به ذهن تان هم خطور نمی کند امسال روی مد باشد، رنگ آبی است. این رنگ هیجان انگیز در کنار رنگ های سفید یا نارنجی در شو برند تیبی توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد. این رنگ آرام بخش، چشمگیر و شاداب است که زندگی و نشاط را به روزهای سرد و خشک پاییزی شما هدیه خواهد داد.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ زرد | رنگ های لباس پاییزی

چه رنگی بهتر از زرد می تواند سمبل فصل پاییز باشد؟ رنگ زرد یکی از ترندهای پاییز 2019 است که روشنی و نور را به ظاهرتان خواهد بخشید. اگر دوست دارید که در میان جمع دیده شوید و در عین حال با رنگ طبیعت یکی باشید، رنگ زرد بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. البته اگر جرات پوشیدن این رنگ را ندارید، می توانید اکسسوری هایتان مانند کیف یا کفش را به این رنگ انتخاب کنید. این را هم بگوییم که پوشیدن این رنگ به هر کسی توصیه نمی شود اما اگر تن پوست گرمی دارید، می توانید این رنگ را با اعتماد به نفس بالا به تن کنید.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ سبز – آبی ( کله غازی ) | رنگ های لباس پاییزی

دو رنگ سبز و آبی در کنار هم، که به سبز کله غازی نیز شهرت دارد، یکی از رنگ های محبوب پاییز امسال خواهد بود. الکساندر مک کویین در شوهای خود، این رنگ را در کنار رنگ های دیگری چون مشکی، سفید و کرم به نمایش گذاشت. این رنگ که به رنگ جواهری نیز معروف است، واقعا تاثیرگذار، لوکس و زیبا می باشد. شما نیز می توانید آن را در میهمانی های رسمی به تن کنید

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ زیتونی | رنگ های لباس پاییزی

برخلاف تصور شما که انتظار رنگ های خنثی و بی روح را داشتید، پاییز امسال به رنگ های روشن و جیغ خواهد گذشت. اما در کنار تمام رنگ های بولدی که در بالا معرفی کردیم، رنگ خنثی زیتونی هم وجود دارد. برای افرادی که علاقه ای به رنگ های شاد ندارند، این رنگ می تواند گزینه مناسبی باشد. شما می توانید سر تا پا زیتونی به تن کنید یا این که آن را در کنار رنگ های دیگر به تن کنید. خوبی این رنگ آن است که به علت خنثی بودن، به سادگی با اکثر رنگ ها جور در می آید.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ قهوه‌ای | رنگ های لباس پاییزی

پاییز امسال قهوه‌ای را با انواع رنگمایه ‌های متفاوت خودش ترکیب کنید. فقط دقت کنید که این با استفاده بیش از حد از یک رنگ تفاوت دارد، شما باید طیف‌های متفاوتی از قهوه‌ای را کنار هم بگذارید و کنتراستی حرفه‌ای ایجاد کنید.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز

رنگ نارنجی | رنگ های لباس پاییزی

نارنجی بهترین رنگ پاییز است و احتمالا همه شما در کمد خود لباسی به این رنگ دارید. نارنجی متمایل به قهوه‌ای رنگی است که می ‌توانید پاییز امسال با راحتی خاطر در استایل خود استفاده کنید. رنگی گرم و شاداب و یادآور فصل پاییز.

رنگ لباس پاییزی- رنگ ترند و مد امسال پاییز