شنبه, 02 شهریور 1398

تلگرام رنگلپیج اینستاگرام رنگل

 
مدل های شیک کفش پاشنه بلند برای عروس خانم برای عقد و عروسی و نامزدی مدل های شیک کفش پاشنه بلند برای عروس خانم برای عقد و عروسی و نامزدی

کفش های پاشنه بلند شیک و جدید مناسب عروس | عروس مطلب ویژه

دی 30, 1393

چند مدل کفش پاشنه بلند برای عروس خانوم ها

شما اگر قد کوتاهی دارید و یا اختلاف قدتان با همسرتان زیاد است میتوانید از کفش های پاشنه بلند برای زیر لباس عروستان استفاده کنید. کفش های پاشنه بلند ظاهری بسیار شیک تر و جذاب تر نسبت به کفش های پاشنه کوتاه و تخت دارند اما باید در انتخاب کفش تان بسیار بسیار دقت کنید. که در کنار جذابیت و زیبایی راحت نیز باشد . چراکه شما قرار استیک روز کامل را با آن سر کنید. از رفتن به آتلیه و یا طبیعت برای عکاسی گرفته تا رقص در تالار و راه رفتن های بسیار. بنابراین باید راحت باشند که بهترین شب زندگیتان بخاطر کفش ناراحت تبدیل به سخت ترین شب زندگیتان نشود و با پاهای زخم و دردناک مواجه نشوید چراکه پا قلب دوم شماست . بنابراین هنکام خرید کفش سعی کنید کفش راحت باشد ، انگشت هایتان را اذیت نکند ، تنگ نباشد ، جنس آن طوری نباشد که خیلی سخت باشد و پشت پایتان را زخم کند . بعد از خرید نیز تا قبل از روز عروسی سعی کنید در روز چندین ساعت آنها را در منزل به پا کنید و با آن راه برود تا هم خیالتان از بابت کفش راحت شود هم کمی جا باز کند. در زیر چند مدل کفش پاشنه بلند مناسب و بسیار شیک را میبینید که برای زیر لباس عروس بسیار شیک و زیبا هستند.


يكي از مهمترين خريد های شما براي عروسی كفش است ، حالا چرا يكی از مهمترين خریدهای عروسی است؟

 
چون راحتی پا در كفش ميتواند انرژی شما را برای يک روز ساپورت كند . كفشی كه تنگ باشد ، پاشنه ی خيلی بلند داشته باشد ، قالب خشک و غير منعطفی داشته باشد باعث ميشود شما در طول مراسم خسته بشويد . حتی اگر کفش پاشنه بلند برای عروسی تان انتخاب میکنید یک کفش راحت و تخت هم برای سالن و تالار و موقع رقص انتخاب کنید تا راحت بتوانید برقصید و از مراسم لذت ببرید و کفش پاشنه بلند اذیتتان نکند


چند تا نكته كه بتوانيد كفش مناسب انتخاب كنيد :


١. حتما زمانی برای خريد كفش برويد كه خيلی راه نرفته باشيد كه احيانا پایتان ورم كرده باشد و كفش را به اشتباه بزرگ تر از سايز واقعی بگيريد .
٢. حتما حتما هر دو جفت كفش را باهم بپوشيد و يک مدتي بگذاريد پایتان باشد .
٣. كفش هایی كه خيلی نوک تيزی دارند نمی توانند برای يک تايم طولانی خيلی راحت باشند .
٤.كفش هايی كه دور مچ پا بند ميخورند كفش های خوبی هستند برای مراسم هايی كه زمان طولانی ميخواهيد استفاده كنيد چون باعث ميشود پا در كفش سر نخورد .
٥. كفش هايی هم كم پاشنه پهن دارند و يا لژ يک سره دارند به دليل اينكه راه رفتن با آنها  راحت تر هستش و در واقع وزن شما روی كل كفش پخش ميشود كمتر باعث خستگی ميشوند .
٦.كفش های لژ داری را انتخاب كنيد كه به دليل لژ زياد تو پا سنگين نباشند .
٧.اگر دوست داريد كفش جلو باز بپوشيد داشتن همون بند دور مچ به راحتيش خيلي كمك ميكنه .
٨. حتما كفش را يک تا دو بار قبل از مراسم بپوشيد باهاش راه برويد كه هم بهش عادت كنيد و كفش كمی شكل پاهایتان را بگيرد و خشكی نو بودنش از بين برود .
9. توجه کنید که لازم نیست کفش خیلی پاشنه‌ش بلند باشد. حتی میتوانید با توجه به اختلاف قد خودتان و آقا داماد کفش تخت و بدون پاشنه را انتخاب کنید.
10.رنگ کفش مورد بعدی است که باید با توجه به رنگ لباس و اکسسوری‌هایتان از بین رنگ‌های روشن و مرتبط مثل استخوانی ،نباتی ،سفید و... انتخاب شود.
11. بعد از آن فصل و جایی هست که مراسمتان برگزار میشود که در بهار و تابستون میشود کفش جلو باز و صندل‌ طوری پوشید ،و در فصل پاییز و زمستان کفش جلو بسته گرد ،نوک تیز و...
12.قطعاً هرچی پاشنه بلندتر ،راه رفتن سخت تره اما اگر قد متوسط تا کوتاه دارید یک کفش پاشنه بلند ولی راحت انتخاب کنید همچنین اگر لباس پفی انتخاب کردید که قدتون رو کوتاه نشون میده باز هم باید از پاشنه بلند استفاده کنید.
13. اگر لباستان دنباله دارد یا قد خودتان بلند هست میتوانید از پاشنه متوسط استفاده کنید.
14. کفش‌هایی که سنگ‌کاری دارند با لباس‌های ساده خودشان را بیشتر نشان میدهند.

 

مدل های کفش پاشنه بلند شیک و زیبا برای عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

مدل کفش پاشنه بلند عروس

مدل کفش عروسی صورتی گلبهی پاشنه بلند نامزدی

مدل کفش پاشنه بلند شیک و مجلسی عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش مجلسی شیک عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش اکلیلی و شاین دار عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش مناسب عقد و عروسی

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش توری عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش عروسکی مناسب عروس

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

کفش پاشنه بلند عروسی و نامزدی

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

خرید کفش عروسی

مدل کفش عروس مدل کفش پاشنه بلند و راحت عروس

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 اسفند 1397 14:41
برای ارسال نظر وارد سایت شوید