مدل های میکاپ و آرایش عروس با رژ قرمز مدل های میکاپ و آرایش عروس با رژ قرمز

چه عروس هایی رژ قرمز بزنند؟| آرایش عروس با رژ قرمز مطلب ویژه

مهر 02, 1397

مدل های آرایش عروس با رژ قرمز

بسیاری از عروس خانم‌ ها در انتخاب رنگ رژلب برای روز عروسی و آرایش لب خود دچار تردید هستند و دقیقا نمی‌ دانند که چه رنگی را انتخاب کنند تا هم برای یک عروس مناسب باشد و هم اینکه به مدل آرایش و موهایشان هماهنگ باشد. مسلما انتخاب رنگ اشتباه، زیبایی چهره و آرایشتان را زیر سوال می‌ برد و باید سعی کنید بهترین و مناسب‌ ترین رنگ‌ها را برای رژلب خود استفاده کنید. یکی از پر طرفدارترین رژ لب‌های عروس رژ قرمز است. شاید قدیم‌ترها پر طرفدارترین بوده است ولی امروزه چون سبک آرایش و سلیقه آدم‌ها تغییر کرده  است دیگر پر طرفدارترین نیست اما بازهم جزو پرطرفدارترین هاست. البته مهم این است که شما چه چیزی دوست دارید و فکر می کنید چه چیزی به شما میاید . این نکته هم یادتان باشد که مشاوره با میکاپ آرتیستتان از واجبات است که بر اساس رنگ پوست ورنگ چشم و رنگ موهایتان توناژ رنگی مناسب برای آرایشتان را به شما معرفی کند. حتماً هم به این موضوع دقت کنید که هر میکاپ آرتیستی توانایی و تخصص این کار را ندارد ،از همه توقع یکسان نداشته باشید.

انتخاب رنگ رژ برای عروس

آرایش صورت با رنگ رژلب قرمز هرگز قدیمی نمی‌ شود و همیشه زیباست و طرفداران خود را دارد. اگر شما هم به این رنگ علاقه دارید، راحت‌ ترین کار این است که برای روز عروسیتان آن را انتخاب کنید. اگر پوست سبزه‌ای دارید رژ قرمز با توناژ مرجانی و نارنجی انتخاب کنید. اگر پوست‌های روشن‌ دارید ، رژ قرمز زیباست. قرمز گوجه ای، سفیدی دندان ها رو زیباتر نشون میده، البته برای سفید شدن دندان ها چند روز قبل عروسی باید به دندانپزشک مراجعه کنید یا از خمیردندان های سفیدکننده استفاده کنید. قرمز آجری برای افرادی که پوست برنزه ای دارند مناسب تره. اگر پوستتون به طور طبیعی برنزه نیست مراقب باشید که برای برنزه کردن آن زیاده روی نکنید تا طبیعی تر به نظر برسید.


اگر لب های خیلی نازک دارید رژ لب تیره نزنید


هیچ قانونی وجود نداره که شما را از زدن رژ پررنگ یا قرمز منع کند، اما اگر لب‌های باریکی دارید بهتان رژ تیره و قرمز را توصیه نمیکنیم. چون هرچی رنگ رژتان تیره‌تر باشد فرم لب‌هایتان را هم کوچیکتر نشان میدهد ،فرقی هم نمیکند چقدر قلق بلد باشید ،خط لب و گریم هم تا حدی جواب میدهد.

چگونه رژ قرمز بزنیم؟

 

رژ قرمز از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای خانم است. تاحالا فکر کرده بودید که جدا از گرمی و سردی رنگ رژ و توناژ پوستتان چه چیزی باعث میشود رژ قرمز بهتان بیاید یا نیاید؟ وقتی حتی خیلی با دقت رنگ رژتان را انتخاب میکنید و اصولی پیش میروید اما باز هم فکر میکنید رژتان بهتان نمیاید؟
اینبار میخواهیم با هم یک سری نکات را دوره کنیم درباره رژ قرمز
اولین نکته درباره رژ قرمز این است که؛ انتخاب رنگ مات حتماً ماندگاری بیشتری برایتان خواهد داشت تا رنگ‌های براق رژ قرمز. البته اگر رنگ‌های شاینی دوست دارید رژ‌هایی هستند که با اینکه مات هستند ،برق هم میزنند. مثل رِولُن كه قیمت مناسبی هم دارد. چون بیس رژ‌های براق چربی است ،تا آخر شب برایتان نمیماند و مدام باید تمدید شود. نکته بعدی استفاده از کرم پودر روی لب علاوه بر کل صورت است ،چرا که هم بیس خوبی برای رژتان ایجاد میکند و هم ماندگاری را بالاتر میبرد.و اما انواع جنس های رژ قرمز برای موقعیت‌های متفاوت ؛


میدانید که جنس و نوع‌های متفاوتی برای رژ وجود دارد مثل مات ،ساتن ،لیپ گلاس و... برای مواقعی که میخواهید یک رژ ماندگار زده باشید ،مثل جاهایی که زیاد فرصت نمیکنید رژ را ترمیم کنید ،رژ مات بزنید. رژ‌های مات برای عکاسی هم بهترین انتخاب هستند چرا که نور فلش را برنمیگردانند. رژهای گلاسی یا برق لب خودمان همانطور که خودتان هم تجربه‌ش را دارید رژ ماندگاری نیست ولی هم برای لب‌های باریک و هم لب‌های کلفت انتخاب خوبی هستند. همینطور برای مواقعی که برایتان مهم نیست رژتان پاک شود.
و اما رژ‌های ساتن بین مات و گلاسی هستند که ظاهرشان روی لب نه به ماتی رژ مات و نه به براقی لیپ گلاس‌ها هست و حالت کرمی دارند. و معمولاً روی لب ‌ماندگاری خوبی دارند تا وقتی خودتان بخواهید پاکش کنید.  در واقع رنگ پوستی نداریم که رژ قرمز یا نود بهش نیاید ولی مهم این است که چه تناژ قرمزی یا نودی میزنید. البته باید این نکته ‌را هم در ذهنتان داشته باشید، رژ‌های قرمز و تیره لب را باریک‌تر از چیزی که هست نشان میدهد و برعکس، رژ‌های نود لب را برجسته‌تر نشان میدهد.

 


آیا رژ قرمز سن را زیاد نشان میدهد؟


آیا میدانستید رژ قرمز اگر با توناژ درست انتخاب بشه باعث میشود سنتان کمتر به‌ نظر بیاید؟ و بالعکس اگر رنگی که انتخاب کردید مناسبتان نباشد سنتان بیشتر نشان میدهد؟
این نکته هم یادتان باشه که مشاوره با میکاپ آرتیستتان از واجبات است که بر اساس رنگ پوست و موهایتان توناژ رنگی مناسب برای آرایشتان را بهتان معرفی کند. چون رژ قرمز همانطور که گفتسم دو توناژ سرد و گرم دارد ،حتماً هم به این موضوع دقت کنید که هر میکاپ آرتیستی توانایی این کار را ندارد ،از همه توقع یکسان نداشته باشید. اگر پوست گرمی دارید رژ قرمز با توناژ مرجانی و نارنجی انتخاب کنید و برای پوست‌های سردتر‌تر رژ قرمز با توناژ صورتی بهتر است.

 

نمونه مدل های آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز
مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

مدل آرایش و میکاپ عروس با رژ قرمز

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 فروردين 1398 18:30
برای ارسال نظر وارد سایت شوید