image01
ست های لباس و پیراهن عروس و داماد برای عقد و نامزدی و حنابندان ست های لباس و پیراهن عروس و داماد برای عقد و نامزدی و حنابندان

ست های لباس عروس و داماد برای عقد و نامزدی و حنابندان مطلب ویژه

مرداد 31, 1397

انتخاب رنگ لباس برای عقد و نامزدی و حنابندان


برای انتخاب لباس عقد و نامزدی بهترین انتخاب ، پوشیدن لباس ست عروس داماد است. نه به این معنا که مثلا هر دو لباس گلبهی بپوشیند ، بلکه داماد میتواند یک سری اکسسوری یا آیتم های خاص لباس و تیپش را گلبهی در نظر بگیرید. مثل پیراهن ، یا جلیقه یا گ تزیینی داخل جیب کتش یا کراوات و پاپیون و ... که در ادامه مفصلا درباره اننواع آن به شما ایده میدهیم. اکثر شما برای انتخاب لباس عقد یا نامزدی یک رنگ خیلی ملیح و نزدیک به سفید انتخاب میکنید مثل صورتی یا گلبهی نباتی, ... حال سعی کنید کمی از رنگهای پر رنگ و لعاب را نشانتان بدهیم که واقعا رنگ های شیک و زیبایی برای انتخاب رنگ لباس عقد و نامزدی هستند ، نه تنها این رنگ ها بلکه هر رنگ پررنگی که بخواهید با همسرتان ست کنید . اصلا فکر نکنید اگر رنگ پررنگ انتخاب کنید خلاف اصول این مراسم هاست. در واقع هر رنگی برای مراسم عقد و نامزدی بسیار قشنگ است و هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید. به این فکر کنید که چقدر مراسمتان با این رنگ ها خاص تر میشود.


ست لباس زن و شوهر در لباس عقد و نامزدی و حنابندان


ست کردن لباس نامزدی زن و شوهر ، می تواند بهترین انتخاب باشد. حتی در بعضی موارد عروس و داماد تم خاصی برای مراسم خود انتخاب میکنند و تم رنگ نامزدی را نیز با رنگ لباسشان ست می کنند تا همه موارد یکدست و یکنواخت باشد. اینکار باعث می شود جذابیت و هیجان بیشتری هم به عروس و داماد و هم به مهمانان دست دهد. اگر شما هم دوست دارید در مراسم عقد و یا نامزدی خود متفاوت باشید در مراسم هایی همچون نامزدی ، عقد و حنابندان استفاده ازست لباس های رنگی استفاده کنید. اگر قرار است که لباستان را با لباس داماد ست کنید رنگی را انتخاب کنید که هر دو دوست داشته باشید و در ضمن با رنگ پوست هر دو شما هماهنگ باشد .
برای ست کردن لباس عروس و داماد میتوانید به چند صورت عمل کنید :

  • رنگ کراوات داماد با رنگ لباس عروس هم رنگ باشد .
  • پیراهن داماد با رنگ لباس عروس هماهنگ باشد .
  • کت و شلوار داماد در طیف رنگی لباس عروس باشد .
  • ست کردن رنگ گل داخل جیب آقای داماد با رنگ لباس عروس یکی باشد
  • پاپیون داماد با لباس عروس هم میتواند انتخاب مناسبی برای ست کردن باشد.

به طور مثال اگر لباس نامزدی شما صورتی است با یک تک گل صورتی روی جیب کت داماد هماهنگی زیبایی بین لباس عروس و داماد ایجاد میشود. یا اگر لباس حنابندان آبی انتخاب کرده اید میتوانید ازین رنگ برای کروات داماد نیز استفاده کنید. این روزها ست کردن لباس عقد و عروسی خیلی طرفدار پیدا کرده است.

در زیر نمونه های از ست لباس عروس و داماد را برای مراسم عقد و نامزدی و حنابندان میبینید

 

مدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و دامادمدل لباس نامزدی و عقد و حنابندان ست عروس و داماد

آخرین ویرایش در شنبه, 03 فروردين 1398 20:13
برای ارسال نظر وارد سایت شوید