اینجا جای تبلیغ شماست

 

ایده هایی برای داشتن تولد در ایام محرم و صفر و عزاداری ها

ایده هایی برای برگزاری تولد در ایام محرم و صفر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چگونه در عین حال که به ایام سوگواری احترام میگزاریم ، از روز تولد و روز سالگرد ازدواج خود لذت ببریم؟

 

خیلی از ما تولدمان در به محرم و صفر برمیخورد و نمیتوانیم در این ایام جشن بگیریم و به رقص و شادی بپردازیم اما از طرفی دلمان میخواهد روز تولدمان روزی متفاوت از روزهای دیگر روزمره مان بگذرد. در این پست چند ایده داریم برای شما که روز تولد و یا سالگرد ازدواجتان در این ایام است. توجه کنید که مهم داشتن یک روز خوب و لذت بخش است و رقصیدن و برگزاری جشن صرفا یک کار روتین سالانه است. شما میتوانید تولد امسال خود را جور دیگر و متفاوت برگزار کنید و به علایق شخصی خود بپردازید و بدانید که مهم شاد بودن و داشتن احساس خوب درباره خودتان و بدنیا آمدنتان به این دنیا است و در عین حال به محرم و امامان معصوم نیز احترام بگزارید. امسال تولد خود را با ایده های زیر متفاوت برگزار کنید :

ایده هایی برای داشتن تولد در ایام محرم و صفر و عزاداری ها

 

 

ایده اول : میتوانید روز تولدتان شام را با عزیزانتان در بیرون منزل صرف کنید. که هم تنوع است و هم در کنار عزیزانتان هستید

ایده تولد و سالگرد ازدواج در محرم صفر و عزاداری ها

ایده دوم : میتوانید برای آن روز به یک گردش ، پیک نیک و یا یک مسافرت کوچک بروید که هم حال و هوایتان عوض شود و هم روحیه تان تازه میشود.

ایده تولد و سالگرد ازدواج در محرم صفر و عزاداری ها

ایده سوم : میتوانید به سینما یا یا یک جای تفریحی بروید. مهم داشتن یک روز خوب است

ایده چهارم :اگر برنامه مفصلی برای این روز تدارک دیده اید و دلتان میخواهد حتما رقص و پایکوبی داشته باشید ، میتوانید تولد خود را به بعد از این ایام موکول کنید

ایده پنجم :اگر تولد فرزندتان است میتوانید او را به شهربازی ببرید هم خیلی لذت میبرد و هم برای وی خاطره میشود.

ایده ششم : خرید کادو را فراموش نکنید. تمام مزه تولد به گرفتن کادو آن است. حتی اگر تولد نمیگیرید ، کادو خرید را فراموش نکنید.

ایده تولد و سالگرد ازدواج در محرم صفر و عزاداری ها

ایده هفتم : اگر میخواهید این شب را در منزل به سر ببرید ، غذای مورد علاقه خود را بپزید و فیلم مورد علاقه خود را بگذارید و از شب خود نهایت لذت را ببرید. مهم احساس خوب درونی شماست

ایده هشتم : میتوانید کارهایی که دوست دارید و همیشه در ذهن دارید را انجام دهید و از روز خود لذت ببرید ، مثلا رفتن به موزه یا نمیاشگاه دلخواه ، خواندن کتاب مورد علاقه ، دیدن عزیزی که دوستش دارید ، رفتن به کوه ، رفتن به استخر ، بازی دسته جمعی با خانواده و دوستان و ...

ایده تولد و سالگرد ازدواج در محرم صفر و عزاداری ها

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi