اینجا جای تبلیغ شماست

 

رختخواب عروس- بالشت ، تشک و پتو جهیزیه عروس داماد

همه چیز درباره رختخواب جهیزیه عروس + آموزش دوخت روبالشتی✅

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

همه چیز درباره رختخواب عروس + آموزش دوخت روبالشتی عروس مجلسی

تشک عروس و داماد :

با توجه به اینکه این روزها اکثر عروس خانم ها در جهیزیه شان تخت و سرویس خواب دارند پس تلکیف تشک عروس مشخص است، همان تشک دو نفره ای که روی تختخواب قرار میگیرد میشود تشک عروس و داماد.  مارک، جنس و قیمت این تشک ها فوق العاده متنوع و زیاد است و خریدش بستگی به سلیقه و بودجه ی شما دارد. 
نکته : تشک های سفت و طبی بهتر از تشک های نرم و فنری هستند.
به هر حال سعی کنید تشکی انتخاب کنید که برای ستون فقرات و به طور کل آناتومی بدن انسان بدون ضرر باشد.
کاور یا ملحفه ای که روی تشک میکشید هم سعی کنید از جنس خیلی مرغوب و سبک و الیاف طبیعی و بدون پلاستیک باشد، چون همیشه مورد استفاده قرار میگیرد و استهلاکش بالا است. 


بالشت عروس داماد :


بالشت ها را هم مثل بالشت های مهمان میتوانید حاضری تهیه کنید و هم بدهید لحاف دوز برایتان درست کند. 
نکته : سعی کنید بالشت ها بزرگ نباشد، سنگین نباشد، سفت نباشد، خیلی هم کوچیک و کم قطر نباشد. 
کاور بالشت نیز که هم حاضری موجود است و هم میتوانید خودتان برایتان بدوزد. کاور بالشت و تشک را ست و یکدست تهیه کنید که چشم نواز باشد. 

رختخواب عروس- بالشت ، تشک و پتو جهیزیه عروس داماد

پتو یا لحاف عروس :


اگه تصمیم دارید برای شب های سرد سال پتو بخرید باید یه پتوی دو نفره بخرید و استفاده کنید. این پتو ها نیازی به کاور ندارند، اگر خودتان دوست داشتید برایش کاور تهیه کنید ولی مرسوم نیست. و در هر صورت چه با کاور چه بی کاور به سلیقه و راحتی شما بستگی دارد. اما اگر دوست دارید لحاف داشته باشید، بهتر است لحاف لایکو بخرید. این لحاف ها که حاضر و آماده در بازار هستند، سبک، ظریف و در اندازه و قطر های استاندارد و مناسب وجود دارند. کاور هم که یا خودشان دارند یا ندارند و با همون روکش اولیه شان که اغلب سفید است عرضه میشوند که خودتان باید برایش کاور دست و پا کنید. کلا بهتر است که بالشت ها و لحاف ها را بدون کاور بخرید و خودتان برایشان کاور بدوزید. اینطور هم راحت میتوانید با پارچه ی ملحفه ای که مد نظرتان است، کاور کل رختخوابتان (بالشت ها، لحاف، تشک یا حتی پتو) را به سلیقه ی خودتان و به شکل یکدست درست کنید.

رختخواب عروس- بالشت ، تشک و پتو جهیزیه عروس داماد

نکته:  با همین پارچه ی ملحفه ای که برای کاورهایتان استفاده میکنید یه ملحفه ی مستطیل و ساده که مقداری از طول و عرض تختخوابتان بزرگتر باشد، درست کنید برای فصول گرم.   در فصل گرما از این ملحفه برای روانداز استفاده کنید و پتو یا لحافتان را جمع کنید و بگذارید کنار.  و یا میتوانید به عنوان رو تختی و روکش بندازید روی تختخواب .

 آموزش ویدیویی دوخت و تزیین روبالشی جهیزیه عروس مجلسی و شیک 

برای دیدن تزیین و چیدمان رختخواب جهیزیه عروس کلیک کنید

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.