اینجا جای تبلیغ شماست

 

آتش بازی و نورافشانی در عروسی | آتش بازی کیک و رقص و ورود عروس داماد

انواع آتش بازی گرم و سرد جشن عروسی | پکیج آتش بازی را بخریم؟💥

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آتش بازی و انواع آتش بازی در عروسی ها

حتما شما هم وقتی برای قرارداد با تالار و تشریفات عروسی تان میروید لیستی از امکانات تالار و باغ عروسی را میبینید که یکی از آنها مراسم آتش بازی و نورافشانی است. شاید برای شما سوال پیش بیاید که این آتش بازی در مراسم عروسی دقیقا چیست؟ در این پست به طور کامل میپردازیم به انواع آتش بازی های مراسم و جشن عروسی که شما میتوانید در پکیج تشریفات عروسی و یا تالار عروسی خودتان لحاظ کنید. از نظر فلاسفه، آتش یکی از عناصر چهارگانه ی طبیعت است و عنصر تاثیر گذار در خلقت به شمار میرود. آتش بازی، سنتی است که از دیر باز در فرهنگ ما ایرانیان وجود داشته است و همواره موجب جذابیت و بالا رفتن هیجان جشن های ما گردیده. در سال های اخیر، با افزایش روند رو به رشد صنعت آتش بازی در داخل و خارج ایران، این عمل سنتی به صورت کامل به جشن های عروسی وارد شده است؛ به طوری که زوج های جوان برای افزایش جلوه ی جشن خود، آن را به عنوان یک برنامه ی کاملا جدی در جشن خود گنجانده اند و با این کار شبی خاطره انگیز را برای خود و مهمانانشان خلق کرده اند. در ادامه ی این مطلب قصد داریم به انواع آتش بازی در عروسی بپردازیم.

انواع آتش بازی در مراسم عروسی - تشریفات و تالار عروسی

انواع آتش بازی و نورافشانی در عروسی

قصد داریم در ادامه ی مطلب به انواع آتش بازی در عروسی ها بپردازیم.

  • آتش بازی گرم: نکته ی اول و بسیار مورد توجه در مورد این نوع از آتش بازی این است که، باید در فضاهای باز آن را انجام داد و علت آن هم ایجاد دود بسیار زیاد، در محیط اطرافش است. این نوع آتش بازی ، با استفاده از آبشار ها و شوتینگ های گرم انجام میشود و جذابیت بسیار زیادی را برا مهمان ها فراهم میکند. همچنین آتش بازی گرم معمولا به صورت دستی انجام میشود و عملا قابلیت آتش زیاد در یک لحظه را ندارد. دقت و احتیاط در استفاده از این نوع آتش بازی ، بسیار ضروری است.

 

  • آتش بازی سرد: دسته ی دوم از انواع آتش بازی در عروسی ها، آتش بازی سرد است. در این نوع آتش بازی، برخلاف دسته ی اول، دیگر به صورت دستی انجام نمیشود و در روشن سازی آن ها از وسایل برقی استفاده میگردد. از مدل های مختلف این آتش بازی میتوان به ، پرده ی آتش، ستاره ای، فرفره ای و حلقه ای اشاره کرد. این نوع آتش بازی بر روی پایه انجام میشود و خطر آن بسیار کم است.

 

  • آتش باز هنگام ورود عروس و داماد: این دسته از انواع آتش بازی در عروسی ها بسیار جذاب است. چون هنگام ورود عروس و داماد و در ابتدای مراسم تونلی از آتش سرد برایشان روشن میشود و آن ها از میان آن وارد مجلس میشوند. از لحاظ جلوه های بصری، این نوع از آتش بازی میتواند، لحظات خاطره انگیزی را برای میهمانان به ارمغان بیاورد.

 آتش بازی در هنگام عروس داماد به تالار عروسی

  • نورافشانی آسمانی: دسته ی چهارم از آتش بازی در عروسی ها نور افشانی آسمانی است. این نوع نورافشانی ها که در جشن های ملی هم دیده میشود، جذابیت خاصی دارند. شوتینگ ها شروع به پرتاب گلوله های نورافشانی به سمت آسمان میکنند، که تعداد آنها تا 150 گلوله و ارتفاع آن ها از سی تا هفتاد متر متغیر است.

آتش بازی در آسمان عروس داماد عروس

 

  • آتش بازی هنگام رقص دو نفره: شاید مهم ترین قسمت از انواع آتش بازی در عروسی همین بخش باشد. قسمتی تماما موزیکال که فیلمبرداران با استفاده از هنر خود، سعی دارند تا، زیباترین لحظات را از رقص عروس و داماد ضبط کنند. این نوع از آتش بازی به صورت سرد انجام میشود و با استفاده از کنترل های مخصوص ، با ریتم آهنگ تنظیم میشوند.

 آتش بازی هنگام رقص عروس داماد در تالار عروسی

  • آتش بازی با کیک: در این نوع از آتش بازی با هر برش از کیک، یک جرقه یا فشفشه در سطح کیک روشن می شود. و یا مدل دیگر این است که بعد از بریدن کیک عروسی توسط عروس داماد در کنار کیک آتش بازی میکنند که بسیار زیباست.
  • پاستفاده از بالن های آرزو در شب عروسی و در زمان اتمام مراسم عروسی جذابیت بسیار زیادی به مراسم عروسی شما می دهد و جشن عروسی شما را خاص می کند.  عروس و داماد می توانند دو بالن آرزو را روشن کرده و رها کنند  یا در کنار عروس و داماد میهمانان نیز همین کار را انجام دهند و برای عروس و داماد آرزوی خوشبختی کنند.
  • یکی دیگر از ایده های آتش بازی در جشن عروسی استفاده از فشفشه می باشد . میهمانان با فشفشه به استقبال عروس و داماد بروند و یا در زمان بدرقه عروس و داماد اینکار را انجام دهند. آتش بازی موجب ایجاد شور و هیجان می گردد و همچنین موجب جذابیت فیلم عروسی و عکس های عروس و داماد می گردد.

 

آیا پکیج آتش بازی- نورافشانی عروسی را بخریم یا نه؟

جواب قاطعانه ی ما به شما این است: اگر قرار است عروسی پر هزینه ای را برپا کنید، حتما به تهیه این پکیج ها اقدام کنید. چون باعث میشود عروسی شما بسیار جذاب تر شوند. اما اگر قرار به کم خرج بودن جشن عروسی است، آتش بازی خود را مختصر کرده و به یکی از موارد بالا بسنده کنید اما آن را حذف نکنید. آتش بازی در عروسی، میتواند شبی زیبا تر را برایتان رقم بزند.

 

در زیر ویدیو کوتاهی از ورود عروس و داماد به تالار عروسی و آتش بازی در آن لحظه را میبینید

arrow flash down

 

 

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.