اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش درست کردن گیفت به شکل سبد گل مرواریدی | گیفت عقد عروسی

Posted On شنبه, 02 شهریور 1398 22:18
آموزش درست کردن گیفت به شکل سبد گل مرواریدی | گیفت عقد عروسی آموزش درست کردن گیفت به شکل سبد گل مرواریدی | گیفت عقد عروسی

آموزش ویدیویی ساخت گیفت به شکل سبد گل برای عروسی

گیفت ها هدیه های کوچک و زیبایی هستند که عروس داماد در عروسی به مهمانان میدهند و یا در تولد و جشن عقد و نامزدی. نمونه های مختلف بسیاری از گیفت ها وجود دارد که میتوان به مهمانان هدیه داد. در این پست به شما آموزش میدهیم که چگونه خودتان در خانه با وسایل ارزان بتوانید یک گیفت زیبا به شکل سبد گل مرواریدی درست کنید. با هزینه کمتر و با خلاقیت و سلیقه خودتان.

چرا به مهمانان گیفت میدهند؟

گیفت ها به عنوان هدیه عروسی یا عقد و نامزدی به مهمانان داده میشود و به این وسیله هم از حضور آنها در کنار خود تشکر کرده باشید و هم یک یادگاری از این روز مبارک و شیرین به آنها بخشیده باشید که هر وقت آن را دیدند شما و این روز را یاد کنند. در صورتیکه به مغازه های فروش گیفت مراجعه کرده اید و بابت هزینه نتوانسته اید گیفت و یادگاری برای مهمانان خود تهیه کنید ، میتوانید خودتان دست به کار شوید و گیفت هایی زیبا و با سلیقه و خلاقیت خودتان و با هزینه کمتر درست کنید.

در ابتدا گیفت ها را تنها به دختران مجرد مجلسی میدادند اما امروزه به همه داده میشود. و یا یک گیفت به هر خانواده. در پستی که قبلا برای شما آماده کرده بودم نمونه های متنوع و خاص ی از گیفت های عروسی و عقد وجود دارد . برای دیدن این پست روی لینک زیر کلیک کنید

انواع مختلف گیفت های زیبا و خاص عقد و عروسی

آموزش درست کردن گیفت عروسی و عقد و نامزدی

 

Leave a comment

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

خبرنامه

در خبرنامه ما عضو بشید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید

ما هرزنامه نمی‌فرستیم