اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش تزیین پارچه و چادر به شکل بادبزن و گل | تزیین پارچه بله برون

Posted On دوشنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 16:16
تزیین پارچه هدیه کادو عروس بله برون شکل گل بادبزن تزیین پارچه هدیه کادو عروس بله برون شکل گل بادبزن

آموزش ویدیویی تزیین پارچه و چادر به شکل بادبزن و گل


هنگامی که برای عروس خود هدیه یا کادویی مثل پارچه و یا چادر میخرید ، بهتر است آن را به شکل زیبایی تزیین کنید. روش های مختلفی برای تزیین پارچه وجود دارد که از رایج ترین آن تزیین پارچه به شکل بادبزن و یا گل است. در ویدیو قبلی به شما آموزش دادیم که چگونه پارچه را به شکل گل در بیاورید. در این ویدیو به شما آموزش میدهیم که چگونه پارچه را به شکل بادبزن و همچنین گل دربیاوردید.

تزیین پارچه به شکل بادبزن

برای دیزاین پارچه و یا چادر تنها به مقوا و سوزن ته گرد نیاز دارید. برای درست کردن بادبزن یک مقوا به شکل مستطیل درست کنید و آن را به شکل مستطیل های کوچک تا کنید ، یکی به زیر و یکی به رو تا بزنید. به شکل زیر. درست مانند درست کردن یک بادبزن مقوایی

تزیین پارچه هدیه کادو عروس بله برون شکل گل بادبزن

سپس پارچه را دو لا کنید و مقوا را بین پارچه بگزارید. با سوزن ته گرد هر کدام از وجه های مقوا را به پارچه محکم کنید. سپس انتهای آن را با کش ببندید و پارچه تزیین شده به شکل بادبزن و یا دم حیوان را درون جایگاه قرار دهید. این ویدیو را ببینید تا به شکل کامل یاد بگیرید. در انتها نیز دو گل با پارچه درست خواهد کرد که در ویدیو قبلی نیز آموزش آن را برای شما گزارده بودیم.

 

آموزش ویدیویی تزیین پارچه و چادر به شکل گل و بادبزن | تزیین هدیه بله برون عروس

نظر دادن

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا

آخرین مطالب

پیشنهاد دیجی کالا

 

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi

رنگل را در اینستاگرام دنبال کنید