دانلود لیست بهترین آهنگ های فارسی و ایرانی ورود عروس داماد🎵👰

چه آهنگی برای ورود عروس و داماد به تالار مناسب است؟

اصولا وقتی عروس و داماد به تالار و یا باغ عروسی وارد میشوند ، موزیکی مناسب این حالت پخش میشود. موزیکی شاد و با مضمون زیبا و عاشقانه . در اینجا لیست کاملی از آهنگ های قدیم و جدید که برای ورود عروس و داماد مناسب هستند را برای شما آماده کرده ایم. انتخاب این نوع آهنگ ها کاملا سلیقه ای است و ما سعی کردیم از سبک های مختلف برای شما آهنگ های عروسی و آهنگ ورود عروس و داماد را آماده کنیم. در صورتی که آهنگ های دیگری مد نظرتان است در قسمت نظرات به ما پینشهاد دهید تا به این لیست اضافه شود.

سعی کنید آهنگ موردعلاقه تان برای ورود عروس داماد ، آهنگ رقص عروس داماد و همه آهنگ های خاص عروسی تان را انتخاب کنید و به دیجی بدهید. ممکن است دی جی عروسی تان آهنگی برای ورود عروس داماد به تالار عروسی پلی کنید که شما اصلا خوشتان نیاید و یا اصلا مناسب آن لحظه نباشد. برای همین برای شما بهترین آهنگ ها و موزیک های زیبا و شاد مناسب ورود عروس داماد به تالار را اماده کرده ایم که هم از اهنگ های قدیمی انتخاب کرده ایم و هم از آهنگ های جدید . به تازگی عروس دامادها سعی میکنند برای لحظه ورودشان به تالار و جشن عروسی ایده های جدید و خاصی را در نظر بگیریند. هنگام ورود عروس داماد لحظات بسیار هیجان انگیز و زیبایی است که چشمان تمام میهمانان به سمت آنها باز می‌گردد. پس سعی کنید یک آهنگ و موزیک شاد و زیبا برای این لحظه در نظر بگیرید.

راهنمای دانلود : برای دانلود هر آهنگ ، روی دکمه دانلود جلوی هر آهنگ کلیک راست کرده و گزینه save link as و یا download link را بزنید 

 

دانلود لیست آهنگ های ورود عروس و داماد

آهنگ  عروسی از محمد نوری

  buttons1 
آهنگ غنچه بیارین لاله بکارین از ویگن  buttons1 

 آهنگ عروسی از ستار

 

buttons1

آهنگ گل عروس از عارف

 

buttons1

آهنگ عروس مهتاب از آصف

 buttons1 

آهنگ آقای داماد از مارتیک

 

buttons1

آهنگ کی بهتر از تو از عارف

 buttons1 

 آهنگ ورود عروس داماد از موزیک افشار 

buttons1

آهنگ بهم رسیدیم از عماد طالب زاده

 

buttons1

آهنگ واسونک از شهلا سرشار

 

buttons1

اهنگ عروسی از قیصر

 buttons1 
آهنگ عروس داماد از شراره

buttons1

آهنگ مبارکه از منصور 

 

buttons1

آهنگ یار مبارک از شهرام صولتی

 buttons1 

اهنگ عروس و داماد از جمشید گرکانی 

 

buttons1