اینجا جای تبلیغ شماست

 

نقد و بررسی کرم پودر لورال اینفیلبل مات L'Oreal infallible 24h matte

L'Oreal infallible 24h matte | نقد و بررسی کرم پودر لورآل اینفالیبل مات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نقد و بررسی کرم پودر لورال اینفیلبل مات

L'Oreal infallible 24h matte foundation


کمپانی لورال ( اورآل-  لوریل ) با سابقه صد ساله بزرگترین و اولین برند آرایشی در جهان است.  محصولات لورال درهمه جهان در فروشگاه ها و حتی در بعضی داروخانه ها  فروخته می شوند. یکی از محبوب ترین کرم پودرها در سالهای گذشته کرم پودر اورآل مدل اینفالیبل infallible بوده است. در این پست میپردازیم به بررسی و نقد و پوشانندگی کاور این کرم پودر محبوب و پر سرو صدا لورآل .

نقد بررسی کرم پودر لورال اینفالبیل loreal

خرید کرم پودر اورال لورال اینفلیبل infallible

مزایا و معایب کرم پودر اینفالیبل لورال

کرم پودر اینفالیبل مدل 24 ساعتی تیوپی لورآل از نظر بافت و سبکی خیلی خوبه است و خوب روی پوست مینشیند و تا چند ساعت روی پوست خیلی مات است . این کرم پودر ادعا میکنه 24 ساعت مات روی پوست مینشیند ولی بعد4 یا 5ساعت روی صورت برق میفتد مثل دور دهن و بینی و تی زون.  پوشانندگی یا کاور معمولی و متوسطی دارد و نباید خیلی ازاین کرم پودر کاور فول و بالایی انتظار داشت. وهمینطور برای استفاده ی روزانه خیلی گزینه ی مناسبی نیست چون از دسته کرم پودرهای سبک نیست و به مرور باعث کدری پوست میشود. تا به حال جوش زدن با این کرمپودر گزارش نشده است.
این کرم پودر را به کسانی ک پوست خیلی چرب دارند توصیه میکنیم و بهتر است قبل از استفاده از آن از پرایمر یا مرطوب کننده استفاده بشود  تا کرم پودر خوب بِلِـند شود و ترجیحا با اسفنج بییوتی بلندر بزنید که یکدست شود. در ضمن کرم پودر اینفیلبل اورال سریع روی پوست خشک میشه و شما باید سریع روی پوستتون پخشش کنید

✔این کرمپودر مخصوص پوست چرب و مختلط است
✔مات، ۲۴ ساعته است
✔پوشش متوسطی  دارد و بیلدبل هستش یعنی با زدن دوباره میتوانیند پوشش و کاور آن را بیشتر کنید
✔کرمپودر  ضد آب

خرید کرم پودر اورال لوریل مات 24 ساعته

خرید کرم پودر اورال لورال اینفلیبل infallible


با پرایمر ماندگاریش بیشتر میشود و اصلا لای خطوط چروک نمیرود. اما  بدون پرایمر اگه پوستتان چرب نباشد ممکن است لای خطوط برود.
این کرم پودر جلوه ماتی به پوست میدهد و حالت کیکی روی  پوست ایجاد نمیکند

کرم پودر اورال اینفالیبل اویل فری ( بدون چربی) است بخاطر همین بیشتر مناسب پوستهای چرب و نرمال است . ولی اگر پوست خشک ها اصرار به زدن آن دارند، زیر آن از مرطوب کننده حتما استفاده کنند وگرنه روی پوستشان تیکه تیکه میشود.
این کرم پودر طیف رنگی خوبی دارد که میتوانید مناسب رنگ پوستتان راحت رنگ مناسب را پیدا کنید‌‌.
‌‌این کرم پودر اویل فری هست بخاطر همین بیشتر مناسب پوستهای چرب و نرمال هست ولی اگه پوست خشکا اصرار به زدن دارن زیرش از مرطوب کننده حتما استفاده کنند وگرنه روی پوست تیکه تیکه میشود .
کرم پودر اینفالیبل لوریل کاملا مات است که بخاطر همین سریع روی پوست خشک میشود و شما باید سریع روی پوستتان پخشش کنید
ماندگاری این کرمپودر تا ۵ الی ۶ ساعت روی پوست خوب است ولی بعد کمی دور بینی و لب و پیشانی چرب میشود و برق میفتد.
همیشه مدل های تیوپی کرم پودرها بهتر هستند . مزیت آن استفاده وحمل آسان آنها است که بدون نگرانی از شکستن نیز میتوانید با خود حمل کنید. همچنین وقتی به آخر کرم پودر رسیدید میتوانید تیوپ را قیچی کنید و ته مانده آن را نیز استفاده کنید اما در مدل های شیشه ای کرم پودر ته مانده آن به راحتی قابل استفاده نخواهد بود و در واقع هدر میروند.

فرق مدل تیوپی و شیشه ای کرم پودر اینفیلبل اورال چیست

کرم پودر اورال لوریل شیشه ای تیوپی

نوع تیوپی کاملا مات هست ومخصوص پوستهای چرب است، اما ظرف شیشه ای این محصول براقیت روی پوست ایجاد میکند، پس اگه اهل آرایش مات هستید و پوست چربی دارید، این کرم پودر بهترین گزینه برای شماست.

نکته : تقلبی کرم پودر اینفالیبل لورال در بازار بسیار زیاد است. اولا از جاهای معتبر و سرشناس خرید کنید دوما حتما بارکد و لیبل و هولوگرام آن را چک کنید و بعد خرید کنید.

 

تست پوشانندگی و کاور کرم پودر لوریل -اورال مدل مات اینفائیبل روی پوست

تست پوشانندگی کاور کرم پودر لورال لوریل مات

تست پوشانندگی کاور کرم پودر لورال لوریل مات

تست پوشانندگی کاور کرم پودر لورال لوریل مات

تست پوشانندگی کاور کرم پودر لورال لوریل مات

تست پوشانندگی کاور کرم پودر لورال لوریل مات

خرید کرم پودر اورال لورال اینفلیبل infallible

 

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.