اینجا جای تبلیغ شماست

 

پرایمر صورت چیست تاثیر آن بر منافذ پوست و ماندگاری کرم پودر

پرایمر پوست چیست و چه کاربردی دارد؟ تاثیر آن بر روی پوست صورت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرایمر پوست چیست و چه کاربردی دارد؟

چه آرایش کامل انجام دهید و یا تنها از بی بی کرم و رژ لب استفاده کنید در نهایت هدفتان داشتنی پوستی صاف و شفاف است. راه حل این کار استفاده از پرایمر آرایشی است که همانند یک معجزه عمل می کند. هنوز هم اغلب خانم ها از پرایمر آرایشی استفاده نمی کنند، به دلیل اینکه یا فکر می کنند که به پرایمرها قبل از کرم پودر و یا پنکیک ها استفاده میشوند و سطحی صاف روی پوست ایجاد میکند و سپس میتوان کرم یا پنکیک را روی پوست زد  پرایمرها منافذ و خطوط پوست را پر میکند اما کرم پودرها قابلیت این کار را ندارند . همچنین برای پوستهای خشکی که احساس خشکی و پوسته شدن دارند فوق العاده هستند آن نیاز ندارند و یا نحوه استفاده از آن را نمی دانند. به هر حال استفاده از پرایمر در زیر آرایش موجب ماندگاری مواد آرایشی بر روی پوست می شود. با استفاده از یک پرایمر یا همان پایه آرایش می توانید آرایش خود را در طول روز حفظ کنید. اگر پوستی چرب دارید بهتر است از پایه آرایش مات استفاده کنید. پرایمر ها فوق العاده هستند و یک سد محکم مابین پوست و کرم پودر ایجاد می کند تا دوام آرایشتان را افزایش دهد و از چرب شدن پوست جلوگیری می نماید و با جذب چربی این امکان را می دهد که رژ گونه و کرم پودر و پنکک برای مدت زمان بیشتری روی پوست بماند.


مزایای پرایمر صورت برای میکاپ:

 

  • ایجاد پایه و سطحی صاف و نرم برای مواد آرایشی
  • یک دست کردن پوست و پوشاندن نواقص پوست
  • کاهش التهاب و قرمزی پوست
  • آب رسانی و مرطوب کردن پوست
  • پر کردن چین و چروک ها و صاف شدن پوست
  • پوشاندن منافذ باز پوست
  • صرفه جویی در وقت و هزینه خرید مواد آرایشی
  • چون دیگر نیاز به تمدید آرایشی و خرید زود به زود مواد آرایشی را نخواهید داشت
  • کمک کردن به ماندگاری آرایش در شرایط آب و هوایی 

 

پرایمر چیست؟ بهترین پرایمر پوست چرب منافذ باز پوست

 

چرا باید از پرایمر صورت برای زیرساز آرایش استفاده کرد؟

 

اگر تابه حال از پرایمر استفاده نکرده‌اید، محصول فوق‌العاده‌ای را از دست داده‌اید. فرقی نمی‌کند که اهل آرایش غلیظ باشید یا ترجیح دهید فقط از یک کرم مرطوب‌کننده و نرم کننده لب استفاده کنید، وقتی می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید یا پایه صاف و یکدستی برای زیرسازی آرایش خود ایجاد کنید، پرایمر یک نعمت بزرگ است. اما بسیاری از افراد، این مرحله آرایش را نادیده می‌گیرند زیرا معتقدند به آن نیازی ندارند، از چگونگی مصرف آن بی‌اطلاعند یا تصور می‌کنند که ارزش آن را ندارد که برای آن هزینه کنند. با این حال، استفاده از پرایمر زیر آرایش، ماندگاری آن را افزایش می‌دهد.  پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود. ترکیبات این ماده در کرم، ژل و پودر وجود دارد. با وجود اینکه مرطوب‌کننده‌ها نیز پوست را نرم می‌کنند، اما پرایمر پوست را برای استفاده از مرطوب‌کننده رنگی (کرم BB و CC) یا کرم‌های زیرساز آماده می‌کند و پایه‌ای برای ماندگارتر شدن آن‌ها در طول روز ارائه می‌دهد.

مواد تشکیل دهنده پرایمرها، پلیمرهایی برپایه سیلیکون مثل دایمتیکون هستند زیرا اثرات نرم‌کنندگی فوق‌العاده‌ای دارند. پرایمر، انواع چروک‌های سطحی، عمیق و حفره‌های پوست را می‌پوشاند. اگر به دنبال پرایمر‌ی برای تعدیل رنگ و پوشاندن قرمزی پوست و محل جوش‌ها هستید، از پرایمرهایی با رنگ سبز استفاده کنید.  پرایمر مخصوص پلک نیز وجود دارد. پیشنهاد می‌کنم از پرایمر‌ی با ترکیب قوی استفاده کنید تا آرایش چشم ماندگاری بیش‌تری داشته باشد. اگر پوست پلک شما چرب است، از پرایمرهای مات استفاده کنید.

 

بهترین روش استفاده از پرایمر چیست؟

استفاده از نوک انگشت بهترین روش است.

استفاده از نوک انگشت، روشی برای پخش کردن پرایمر در نواحی وسیع‌تر صورت است. برای نواحی کوچک‌تر از برس استفاده کنید. این روش، حالت طبیعی‌تری به پوست می‌دهد. پرایمر، ماندگاری آرایش را (به ویژه در آب و هوای بد) بیشتر می‌کند .اگر در مکانی هستید که آب و هوایی گرم و مرطوب یا سرد و خشک دارد همیشه پرایمر را در دسترس داشته باشید تا آرایشی ماندگار داشته باشید. اما پیشنهاد می‌کنم در تمام طول سال از پرایمر استفاده کنید. فرقی نمی‌کند هوا چه‌طور باشد، این کرم در زمان و انرژی شما برای آرایش صرفه‌جویی می‌کندمی‌توانید پرایمر را به تنهایی استفاده کنید. دوست دارید چهره‌ای بدون آرایش اما با جلوه بیشتری از حالت معمولی داشته باشد؟ پرایمر راه حل شماست. می‌توانید این محصول را با حالت کمی غلیظ‌تر به عنوان سایه چشم و همچنین جایگزینی برای کرم روشن‌کننده به کار ببرید.

 

روش استفاده درست از پرایمر صورت 

۱- قبل از پرایمر، با مرطوب کننده ای مناسب، پوست را مرطوب سازید.اینکار بخصوص برای افرادی که پوستی خشک دارند، بسیار توصیه می شود.در ضمن، مرطوب کننده موجب پوششی یکنواخت از پرایمر بر روی صورت شده و آرایشی طبیعی تر خواهید داشت

اجازه دهید مرطوب کننده کاملا جذب پوست شده و بعد از پرایمر استفاده کنید.

۲- بعد از مرطوب کننده، پرایمررا با برس یا نوک انگشتان، به آرامی روی پوست پخش کنید.اول از اطراف چشم شروع کرده و به بینی آن را تمام کنید.حالا روی پیشانی، گونه هاو چانه را به طور یکنواخت با پرایمر پوشش دهید.

صبر کنید تا پرایمر کاملا خشک شود، بعد از فوندیشن استفاده نمایید.

۳- انتخاب پرایمرهای رنگی، تا حد بسیار زیادی، تمامی لک ها و نقاط سیاه قرمزی روی صورت را پوشانده و زیر ساخت زیبایی را برای آرایش شما فراهم خواهند کرد.

۴- پرایمر های خاصی برای آرایش چشم ها در فروشگاههای لوازم آرایشی موجود هستند که علاوه بر آرایش زیباتر چشم ها، ماندگاری آرایش شما را چندین برابر خواهند کرد.

۵- بیش از حد از پرایمر استفاده نکنید.

 

 عکس زیر تاثیر پرایمر را بر روی پوست نارنگی میبینیم که چگونه منافذ نارنگی را بسته و کرم پودر را یکدست کرده است و تاثیر آن بر روی پوست صورت شما قطعا خیلی بیشتر خواهد شد و پوست شما را برای کرم پودر و آرایش یکدست خواهد کرد.

پرایمر صورت چیست تاثیر آن بر منافذ و تست روی میوه

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi