اینجا جای تبلیغ شماست

 

لیفت و لمینت ابرو چیست؟ ماندگاری و هزینه آن چقدر است؟

Posted On سه شنبه, 13 فروردين 1398 ساعت 13:39
لیفت و لمینت ابرو چیست؟ ماندگاری ترمیم لیفت و لمینت ابرو و هزینه آن لیفت و لمینت ابرو چیست؟ ماندگاری ترمیم لیفت و لمینت ابرو و هزینه آن

همه چیز درباره لیفت و لمینت ابرو 

لیفت و لمینت ابرو روشی جدید که در آن ابروهایتان به سمت بالا حالت داده میشود، پر پشت تر ،مشکی تر میشود  و تار های ابروهایتان زخیم تر میشود که همرا با آن ویتامینه هم انجام میشود . در این مدل ابروهای شما به سمت بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی بنظر میرسد. اگر به فکر تاتو و فیبروز ابرو افتاده اید و یا کسانی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین هست و یا کسانی که دائم از ژل ابرو و یا ریمل ابرو استفاده میکنند تا ابروهایشان حالت خوبی بگیرد و فیکس بشود پیشنهاد میشود که لیفت و لمینت ابرو انجام دهند. در واقع منظور از لیفت ابرو ؛ بالا کشیدن موهای ابرو با موادی کاملا ارگانیک و بدون خطر است.  که علاوه بر زیبایی باعث تقویت ابروها میشود. در این روش ابروها به روش هاشوری و رو به بالا قرار میگیرد که بسیار زیباست . در این مدت هم منعی برای میکاپ؛ استخر ؛ وضو و نماز ندارد.  ابروهایی که تارهای نازک و به هم ریخته دارند؛ با این روش رو به بالا کشیده شده و لابه لای ابروها پر دیده میشود.

لیفت و لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟

.اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی ترین و کم هزینه ترین روش برای تغییر مدل ابرو و تقویتشان است . لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با مواد ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و ميخواهند ابرو پهن تر ديده شود بدون هيچ نوع تاتويي كه با مواد ارگانيک انجام مي شود. با این روش تقویتی ابروها به صورت منظم و هاشور خورده به نظر میرسد. تارهای ابرو به سمت بالا و ایستاده و ابروها پهن تر و جاهای خالی ابرو پر میشود و نه تنها آسیبی به ابرو زده نمیشود بلکه ابرو تقویت هم میشود لیفت ابرو برای ابروهای کم و هاشور زده شده هم مناسب است ولی باید ابروها بلند شده باشند

لیفت لمینت ابرو چیست ماندگاری و هزینه قیمت لیفت لمینت ابرو

 

لیفت و لمینت ابرو ریزش ابرو نمیاورد؟؟؟


لیفت و لمینت ابروها به هیچ عنوان ریزش ابرو ندارد بلکه رشد ابروهایتان را بسیاار تحریک میکند،چون با مواد ارگانیک و بوتاکس تراپی اینکار انجام میشود.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

دوام کار لیفت و لمینت ابروها ۳۰ تا ۴۵ روز است که بستگی به رشد ابروی خودتان نیز دارد .

نکته : در لیفت ابرو به دلیل اینکه از چسب لاتکس استفاده میشود بعد از اتمام کار چون تا 24 ساعت نباید به ابرو آب بزنید ، تارهای ابرو به هم چسبیده میشود . بعد از 24 ساعت که ابروهایتان را شستید ابروها تار به تار شده و نتیجه کار مشخص میشود.

فرق لمینت ابرو با لیفت ابرو با بوتاکس ابرو

 

فرق لیفت ابرو و لمینت ابرو چیست؟

ليفت تغيير حالت و بالا بردن ابروهاست و لمينت كراتينه وتقويت ابروها.. لمینت کردن یک پروسه گیاهی کراتینه است و رنگ هم دارد. یعنی مواد لمینت دارای پیگمنت های رنگی هستند که روی مژه و یا ابرو قرار میگیرد ضخامت موی ابرو و مژه ها را کلفت تر خواهد کرد و هم پررنگ تر و تیره تر خواهد کرد و مناسب کسانی است ابروهای خیلی کرکی دارند و یا خیلی کمرنگ دارند و به اصطلاح واضح نیست به کمک لمینت ابرو ، ابروها صورت خوشرنگ پیدا می کنند و زیباتر دیده می شوند.

لیفت ابرو با بوتاکس ابرو چیست؟

برای لیفت ابرو از طریق بوتاکس باید پیش دکتر زیبایی رفت و دکتر یکسری نقاط روی پیشانی انتخاب می کند و برای اینکه انتهای ابروها بره بالا و چهره حالت بازتری پیدا کند ، بوتاکس را به نقاط خاصی از ماهیچه های پیشانی تزریق میکند. و این کلا یک تخصص پزشکی است و به هیچ عنوان ربطی به حوزه آرایشی ندارد. لیفت ابرو در آرایشگاه فقط با مواد انجام میشود .

قیمت لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

قیمت کارهای آرایشی در همه آرایشگاه ها باهم متفاوت است . لیفت و لمینت ابرو هم همینطور است و بستگی به شهر و منطقه ی شهری که زندگی می کنید دارد . از 150 هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان قیمتهای لیـفت ابرو لمینت ابرو و لیفت و لیمنت مژه هاستش که خواهید شنید.

 

برای خواندن مطلب " مدل میکاپ و آرایش عروس شیک جدید" اینجا کلیک کنید

 

نظر دادن

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا

آخرین مطالب

پیشنهاد دیجی کالا

 

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi

رنگل را در اینستاگرام دنبال کنید