اینجا جای تبلیغ شماست

 

اکستنشن مژه چیست؟ قیمت و ماندگاری مژه مصنوعی اکستنشن چقدر است؟ مراقبت بعد از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه چیست؟ قیمت و ماندگاری انواع اکستنشن مژه چقدر است؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همه چیز درباره اکستنشن مژه  - اکستنشن مژه چیست؟ ماندگاری و هزینه آن چقدر است؟

روشی که تارهای مصنوعی مژه که در لابه لای مژه ها و یا روی مژه های طبیعی قرار می گیرد، اکستنشن مژه نام دارد. معمولا اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند  . انجام کامل اکستنشن مژه حدود 2 ساعت زمان می برد و باید برای اینکار وقت و زمان کافی اختصاص دهید.  حتما به افراد متخصص مراجعه کنید چون اگر از مواد با کیفیت خوب استفاده نکنند ، مژه های طبیعی خودتان ریزش خواهد داشت اما در صورتیکه از مواد خوب و درجه یک استفاده کنند خطری برای چشم و مژه های شما نخواهد داشت.

انواع مدل های اکستنشن مژه

برای اکستشنن مژه انواع مختلفی وجود دارد ، که میتوانید با درنظر گرفتن سلیقه و همچنین مشورت از مژه کارتان بهترین مدل را انتخاب کنید. انواعی مثل کلاسیک ، انواع اکستنشن مژه

برای اکستشنن مژه انواع مختلفی وجود دارد ، که میتوانید با درنظر گرفتن سلیقه و همچنین مشورت از مژه کارتان بهترین مدل را انتخاب کنید. انواعی مثل کلاسیک ،والیوم ، مگا والیوم ،  3d 4d   و الی آخر  . و همینطور نحوه گذاشتن آن بر روی چشم شما نیز متفاوت است . مدل چشم باز ، مدل چشم گربه ای و ...

انواع مدل اکستنشن مژه کلاسیک والیوم 3d

انواع مدل اکستنشن مژه کلاسیک والیوم 3d

مراقبت هاي مژه بعد از اكستنشن مژه

بعد از اکستنشتن مژه به اين موارد توجه كنيد:

1- پاک كننده ی آرايشي چرب و روغنی به چشم هايتان نماليد.

2- ريمل نزنيد، چون هم مژه های اكستنشن را خراب ميكند و هم اينكه مژه های خودتان سنگين ميشود و ميريزد.

3-آرايش اطراف چشم را با گوش پاک كن آغشته به حلال، به آرامي و با احتياط پاک كنيد.

4- ترجيحا با صورت توی بالشت خود فرو نرويد، چون به مرور موجب كج و كوله شدن مژه هایتان ميشود.

5- آخرين نكته و مهمترين نکته اين است: اصلا مژه ها را دستكاري نكنيد و آنهارا نكشيد!

6-سعي نكنيد مژه اكستنشن را با دست خودتان در بياوريد چون مژه  خودتان هم كنده ميشود!

7-دستكاري كردن مداوم مژه به مرور ريشه مژتان را ضعيف مي كند و مهمترين عامل ريزش هست بعد از اكستنشن. در ابتدای کاشت مژه ها ممکن است ترغیب شوید که به مژه ها دست بزنید یا آن ها را بکشید. اما هرگز این کار را انجام ندهید. مژه ها هم مثل موهای سر چرخه ریزش طبیعی خودشان را دارند. اما اگر به آن ها زیاد دست بزنید ممکن است ریزش دائمی پیدا کنند. شاید مژه ای که بیفتد دیگر جای آن رشد نکند پس باید مراقب باشیم.

روش اکستنشن مژه مصنوعی

8- بعد از کاشت بلافاصله از لنز استفاده نکنید وترجیحا نصف روز از زمان کاشت گذشته باشد

9- مژه ها را هر روز شانه کنید . بعد از هر بار اکستنشن مژه باید یک برس مژه تمیز فراهم کنید و هر روز آن را برس بکشید تا به هم ریخته نشود.

10- بالشتان را عوض کنید . بالش ابریشمی یا ساتن نه تنها از چروک شدن پوست جلوگیری می کند بلکه مانع آسیب رسیدن به مژه ها نیز می شود. شب ها هنگام خواب که غلت میزنید صورت به بالش سائیده می شود. اگر ملحفه بالش کتان یا نخ باشد اصطکاک ایجاد می کند اما پارچه های ساتن سر هستند. یعنی مژه ها عمر بیشتری پیدا می کنند.

۱1- از مالیدن ، خاراندن شدید و کشیدن مژه ها و  چشم  خودداری کنید

1۲- موقع خواب به روی صورت نخوابید

13- موقع حمام ، سر خود را کمی پایین نگه دارید تا آب با فشار روی مژه ها نریزد.

14- ترجیحا بعد از اکستنشن از ریمل استفاده نکنید ، مخصوصا ریمل ضد آب. در صورت نیاز از ریمل مخصوص مژه اکستنشن شده استفاده کنید.

1۵- برای پاک کردن آرایش تان، از پد‌های مخصوص آرایشی‌ که از جنس کتان هستنند استفاده کنید.

16- از فر مژه استفاده نکنید.

17- در ۲۴ ساعت اول اصلا اب با چشم تماسی نداشته باشد، هنگام خواب مراقبت شود

18- حرارت مستقيم سشوار نگيريد، چون موجب بي حالت شدن مژه هاي اكستنشن میشود

19- سونای بخار و حمام داغ ترجيحا نگيريد

20-  مژه ها را ترمیم کنید. همانطور که برای رنگ موها برنامه ثابتی دارید باید برای مژه ها هم داشته باشید. هر سه هفته یکبار نزد آرایشگرتان بروید و مژه ها را ترمیم کنید.

روش اکستنشن مژه مصنوعی - کاشت مژه

تفاوت اکستنشن مژه و کاشت مژه

کاشت مژه : مژه های مصنوعی به پوست پلک چسبانده میشوند،و در  سال های گذشته  از این روش استفاده میشده و هنوزم استفاده میشود ، اما روش جدید و تکنیک تازه ای در مژه پدید آمد بنام اکستنشن مژه.

اکستنشن مژه : در این تکنیک مژه مخصوص اکستنشن را به مژه های طبیعی خودتون چسبانده میشوند ،فوائد انجام چنین کاری در وحله اول و مهمترینش این است که کاملا طبیعی و بسیار زیباتر دیده میشود و همچنین ماندگاری اکستنشن بسیار بیش از کاشت است ،که البته باید نکات مراقبت پس از اکستنشن مژه را که در باالا گفته شد ، کامل رعایت کنند.

اکستنشن را با مژه های برند و مواد استاندارد ، وسایل و ابزار حرفه ای ،و کننده کار بودن شخصی که انجام میدهد، چسب اورجینال و گاز دار اکستنشن مژه و ابرو  یکی از آیتم های بسیار مهم و حیاتی در اکستنشن است.

روش اکستنشن مژه مصنوعی - کاشت مژه

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟

معمولا یک ماه است اما به نحوه مراقبت از مژه ها نیز بستگی دارد در صورتیکه درست مراقبت شود تا 2 ماه نیز ماندگاری دارند.

قیمت و هزینه اکستنشن مژه چقدر است؟

اکستنشن مژه نیز مانند تمامی کارهای زیبایی در هر آرایشگاه و سالن زیبایی قیمت متفاوتی دارد و البته بسته به نوعی که شما میخواهید و حجم آن قیمت متفاوت تری دارد.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi