اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش ویدیویی فیبروز - هاشور ابرو | میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

آموزش ویدیویی فیبروز - هاشور ابرو | میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

یکی از اصلی ترین اجزای صورت، ابرو می باشد که در هر فردی با فرد دیگر متفاوت می باشد. ابرو می تواند کم پشت و یا پر پشت باشد. به همین سبب افراد برای رفع نقص های ابروی خود از تاتو هاشور ابرو استفاده می کنند. به وسیله ی هاشور ابرو می توان شبیه سازی مو برای ابرو را انجام داد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی با هاشور ابرو | فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

یکی از اصلی ترین اجزای صورت، ابرو می باشد که در هر فردی با فرد دیگر متفاوت می باشد. ابرو می تواند کم پشت و یا پر پشت باشد. به همین سبب افراد برای رفع نقص های ابروی خود از تاتو هاشور ابرو یا فیبروز ابرو استفاده می کنند. به وسیله ی هاشور ابرو می توان شبیه سازی مو برای ابرو را انجام داد. نام دیگر آن نیز میکروبلیدینگ ابرو است. در این روش ابرو را نه به صورت کادری بلکه بصورت خط های هاشوری و مویی باریک ابرو را تاتو میکنند و نواقص ابرو را پر میکنند. به صورتی که از فاصله نمیتوان تشخیص داد که تاتو است و یا تارهای خود ابرو.

به دلیل طبیعی بودن روش فیبروز ابرو ، بسیار طرفدار دارد و بین خانم های جوان تا پیر بسیار محبوب است. تاتو ابرو هاشوری سه نوع دارد. یکی از انواع این هاشور ها تنها در اطراف ابرو صورت می گیرد تا افراد بتوانند با توجه به این خط ها، ابرو های خود را تمیز کنند و یا آرایش کنند. نوع دیگری از این هاشور به صورت سه بعدی صورت می گیرد که برای دیگران خطای دید ایجاد می کند و باعث می شود ابرو های شما پرپشت و زیبا به نظر برسد. هاشور به صورت هایلایت نیز از روش های پرطرفدار است که در آن از دو رنگ لایت بلوند و دارک برای هاشور ابرو استفاده می شود. این دو رنگ به صورت ترکیبی روی ابرو زده می شوند و باعث زیبایی و طبیعی تر شدن ابرو می شود.

(در انتهای پست ویدیو آموزش فیبروز ابرو را ببینید)

فیبروز تاتو هاشور میکروبلیدینگ ابرو

مزایا و معایب تاتو هاشور - فیبروز ابرو

هاشور ابرو دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است که بهتر است قبل از انجام آن با آنها آشنایی داشته باشید تا بتوانید با آگاهی بیشتر تصمیم بگیرید.

از جمله مزایای هاشور ابرو می توان به قرینه سازی ابرو، طبیعی بودن حالت آن ، رفع مشکلات ابرو، صرفه جویی در زمان برای آرایش، پر پشت دیده شدن ابرو، اصلاح کردن راحت ابرو و ... اشاره کرد.

از جمله معایب هاشور ابرو نیز می توان به موقت بودن آن ، کمرنگ شدن پس از گذشت زمان ، در بعضی افراد ایجاد حساسیت، تورم، درد، عفونت، سوزش، خارش و ... اشاره کرد. بیشتر این معایب را می توان با رفتن به آرایشگاه معتبر و تمیز از بین برد.

فیبروز تاتو هاشور میکروبلیدینگ ابرو

روش فیبروز ابرو

هاشور ابرو می تواند به روش های مختلفی صورت بگیرد یکی از این روش ها فیبروز ابرو می باشد. تاتو ابرو در این روش با دست صورت می گیرد و دیگر خبری از دستگاه های مختلف برای انجام تاتو ابرو نیست. فیبروز ابرو یکی از روش های نیمه دائمی هاشور ابرو و آرایش آن است. بسیاری از افراد سوال می پرسند که فیبروز ابرو چگونه است؟ برای جواب به این افراد باید بیان کنیم که فیبروز ابرو به وسیله ی سوزن های یکبار مصرف و تنها با دست انجام می شود. این روش در حال حاضر یکی از روش های پرطرفدار به شمار می رود که خانم های زیادی از آن استقبال کرده اند. زیرا اگر افراد بخواهند روزی این تاتو را پاک کنند و حالت ابرو های خود را تغییر دهند، تاتو آن به راحتی پاک می شود. همچنین در این روش دقت بیشتری وجود دارد زیرا هاشور ابرو به وسیله ی دست صورت می گیرد.

در مورد ماندگاری و هزینه ی فیبروز ابرو می توان بیان کرد که ماندگاری آن نسبت به روش های دیگر کمی کمتر است زیرا تاتو در عمق کمتری صورت می گیرد. به طور نسبی می توان بیان کرد که ماندگاری فیبروز ابرو بین 6 ماه تا 1 سال می باشد. هزینه ی فیبروز ابرو نیز نسبت به روش های دیگر هاشور ابرو کمتر است.

نمونه عکس های قبل بعد فیبروز- میکروبلیدینگ ابرو

فیبروز تاتو هاشور ابرو 9 rangolفیبروز تاتو هاشور ابرو 9 rangol

فیبروز تاتو هاشور میکروبلیدینگ ابرو

فیبروز تاتو هاشور میکروبلیدینگ ابرو

 

ویدیو آموزش فیبروز – میکروبلیدینگ ابرو

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi