اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش ویدیویی بافت مو و درست کردن مو به سبک السا پرنسس دیزنی

آموزش ویدیویی بافت مو و درست کردن مو به سبک السا پرنسس دیزنی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آموزش ویدیویی درست کردن موها به سبک السا | پرنسس دیزنی لند

همواره پرنسس های انیمیشن های دیزنی لند الگویی برای دختران بوده است. السا نیز یکی از محبوب ترین پرنسس هاست و دختر کوچولوها بسیار به السا علاقه مند هستند. در این ویدیو میخواهیم به شما آموزش درست کردن موهای بلند به سبک السا را بدهیم. اگر دختر شما موهای بلندی دارد میتوانید به این روش موهای او را ببافید . قطعا دختر شما بسیار لذت خواهد برد و خود را به درنقش پرنسس السا خواهد دید.

روش درست کردن  و بافتن موها به سبک السا پرنسس دیزنی لند

در این  روی ابتدا موهای خود را سشوار بکشید تا صاف شود و بعد با بابلیس یا روش های دیگری که موهای خود را فر میکنید ، موهای خود را فر درشت کنید. سپس موهای بالای سر خود را پوش دهید . اگر موهای کم پشتی دارید این کار باعث میشود موهای شما پرپشت بنطر برسد و اگر موهای پرپشتی دارید مقداری کمی از موهای بالای سر خود را پوش دهید. سپس دسته ای از موهای بالای سر خود را بردارید و موهای پوش شده خود را بپوشانید . و در انتها آن را با کش ببندید ( در ویدیو واضح نشان داده شده است ) . سپس از همانجا موها را بصورت بافت فرانسوی ببافید. موها را شل ببافید ( زیاد نکشید و سفت نکنید ) و تا آخر موها به همان صورت پایین بیایید. در انتها نیز بافت ها را شل تر و شلخه تر کنید. حال شما یک موهای بافت شده زیبا به سبک پرنسس السا دارید. برای اینکه کاملا متوجه شوید ویدیو را ببینید.

آموزش ویدیویی بافت مو و درست کردن موهای بلند دخترانه به روش السا

 

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi