اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش فیلم نحوه کانتور و گریم بینی

آموزش نحوه کانتور و گریم بینی با عکس و فیلم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نحوه کانتور کردن و گریم بینی برای کوچک به نظر رسیدن بینی

نحوه صحیح کانتور کردن بینی با پودر


کانتور کردن به زبان ساده یعنی بازی با سایه ها برای رفع نقص ها و اغراق قشنگی های صورت به این صورت که جاهایی که میخاهیم برجسته باشد مثل قسمت بالای گونه از رنگهای روشنتر و جاهایی که میخواهیم فرو رفته به نظر برسد مثل قسمت زیر گونه با رنگهای تیره کار میکنیم حال در این پست میخاهیم توضیح بدهیم که چگونه با استفاده از بازی با سایه ها بینیمون را خوشگلتر نشان بدهیم  همونطور که در عکس ها مشخص است قانون کلی کانتور بینی این است که دو خط موازی تیره در دوطرف بینی کشیده میشود و بین این دوخط و بیرون این دوخط با رنگ روشنتر کار میکنیم، اینطور به نظر میرسد که بینی ما به همان اندازه باریک و صاف است اگر شما بینی بلندی دارید و یا اگر میخواهید بینیتان سر بالا به نظر برسد میتوانید در قسمت زیر نوک بینیتان هم از رنگ تیره استفاده کنید در آخر هم میتوانید برای اینکه بینیتان صافتر به نظر برسد یک کم هایلایتر روی قسمت روشن وسط بینی بین دو خط تیره بزنیند که انهم باعث صافتر دیده شدن بینیتان میشود البته اگر شماهم مثل من پوستتان چرب یا مختلط است این کار را نکنید  چون دوساعت بعد از کرده تان به شدت پشیمان میشوید در آخر هم باید ذکر کنیم که هیچوقت از رنگای با تن نارنجی برای ایجاد سایه در قسمتای تیره استفاده نکنید و اینکه سعی کنید کانتورتان پررنگ نباشد که تابلو بشود و میتوانید در آخر کار یک کمی هم  با پنکیکتان یک دور خیلی ظریف روی آن هم بزنید که طبیعی تر به نظر برسد

 آموزش نحوه کانتورینگ بینی با عکس :

کانتورینگ بینی بسیار مهم است. چرا که بینی در وسط چهره شما قرار گرفته است و در صورت اشتباه کانتور کردن آن ممکن است دید بسیار بدی به کل آرایش شما بدهد. بر اساس اینکه فرم بینی هر کس با فرد دیگری فرق میکند بنابراین کانتور کردن بینی هر فرد نیز با دیگری متفاوت است. شما باید با توجه به فرم بینی خود آن را کانتور کنید. در زیر فرم کانتور کردن بینی های مختلف را ببینید :


آموزش نحوه کانتور و کوچک کردن بینی با گریم و آرایش

آموزش نحوه کانتور و کوچک کردن بینی با گریم و آرایش

آموزش نحوه کانتور و کوچک کردن بینی با گریم و آرایش

آموزش نحوه کانتور و کوچک کردن بینی با گریم و آرایش

کانتور گریم بینی دماغ گوشتی استخوانی کج

کانتور گریم بینی دماغ گوشتی استخوانی کج

فیلم آموزش کانتو و گریم بینی 

گریم کانتور بینی

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

logo-samandehi