اینجا جای تبلیغ شماست

 

آموزش برداشتن و مرتب کردن ابرو به روش صحیح و تیغ زدن صورت

Posted On یکشنبه, 03 شهریور 1398 12:43
آموزش برداشتن و مرتب کردن ابرو به روش صحیح و تیغ زدن صورت آموزش برداشتن و مرتب کردن ابرو به روش صحیح و تیغ زدن صورت

آموزش برداشتن و مرتب کردن ابرو به روش صحیح و تیغ زدن صورت

حتما شما هم مثل همه خانم ها در برداشتن ابروهای خود دچار اشکال میشوید و هر دفعه ابروهای خود را خالی میکنید. در این ویدیو مریم حسینی به شما یاد میدهد که چگونه ابروهای خود را به روش صحیح که به فرم صورت شما بیاید ، بردارید و مرتب کنید. دقت کنید شکل ابرو در چهره شما بسیا رموثر است و میتواند حالت چهره شما را کاملا تغییر دهد. بنابراین با این روش شما میتوانید صحیح ترین حالت ابرو خود را بدست بیاورید. البته اگر ابروهای شما خیلی از شکل طبیعی خود خارج نشده باشد.

تیغ زدن صورت زنان ! نحوه شیو کردن درست صورت

حتما شنیده اید که میگویند تیغ زدن صورت باعث میشود موهای صورت چند برابر شود . در این ویدیو خانم حسینی به شما نشان میدهد که با چه نوغ تیغی میتوانید صورت خود را بتراشید و موهای زائد زنانه خود را بزنید. حتما قبل از اینکه کل صورت خود را تیغ بزنید قبل آن امتحان کنید. این نوع تیغ ها برای صورت زنان بهتر و ملایم تر است . از تیغ ها و ژیلت های مردانه برای صورت ظریف و حساس زنانه خود استفاده نکنید. دقت کنید که قبل از استفاده حتما آن را بشویید و با الکل و یا مواد ضدعفونی کننده ، ضدعفونی کنید. این ویدیو را تا آخر ببینید و نظر خود را با ما در میان بگزارید

روش درست برداشتن ابرو و اصلاح موهای زائد صورت

Leave a comment

معرفی رنگل

رنگل - مجله خانم ها

مجله رنگل ، جامع ترین مجله عروسی است و همچنین دربردارنده موضوعاتی همچون خانه داری، آشپزی، خیاطی و... می باشد. مطالب رنگل را دنبال کنید.

خبرنامه

در خبرنامه ما عضو بشید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید

ما هرزنامه نمی‌فرستیم