image01

کانتورینگ صورت چیست؟| روش درست کانتور صورت

بهمن 04, 1393

کانتورینگ چیست؟ نحوه کانتو صورت بر اساس شکل و فرم صورت؟

کانتورینگ صورت روشی است که در آن با استفاده از ابزار کانتورینگ و شگردهای آرایشی، می‌توان عیب‌های صورت را از نظر پنهان کرد. در واقع، با کمک کانتورینگ می‌توانی چهره خود را زیباتر و بی‌نقص‌تر نشان دهی. این روزها بحث از کانتوریگ زیاد به میان می‌آید؛ ولی کانتورینگ صورت چیست و چه کاربردهایی دارد و چگونه انجام می‌شود؟. به کمک ترفندهای کانتورینگ می‌توان بینی، گونه‌ها، پلک‌ها، ابروها و چشم ها زیباتر نشان داد و حتی حالت آن‌ها را اصلاح کرد. کانتورینگ در واقع، تخصص استفاده از رنگ‌های تیره و روشن در کنار هم در آرایش صورت برای اصلاح حالت اجزای چهره است. رمز کار هم در محو کردن مرز بین خطوط تیره و روشن و طبیعی جلوه دادن این شگرد آرایشی است.

ابزار مورد نیاز برای کانتور کردن صورت :

برای کانتورینگ صورت حتماً نیاز به کرم کانتورینگ دو یا سه درجه تیره‌تر از پوست خود و یک کرم هایلایتر دو یا سه درجه روشن‌تر از پوستت داری. به کمک رنگ‌های تیره میتوان اجزای بزرگ‌تر صورت را کوچک نشان داد و با هایلایتر می‌توان برخی از اجزای صورت مانند گونه‌ها را برجسته‌تر کرد. استفاده از رنگ‌های تیره و روشن در کنار هم نقص‌های صورت را می‌پوشاند و زیبایی چهره را دوچندان می‌کند. با استفاده از برس‌های کانتورینگ یا نوک انگشتان باید کرم پودرهای کانتورینگ را در محل‌های درست زد و آن‌ها را به صورت طبیعی روی پوست پخش کرد. هر شکل صورت، روش کانتورینگ مخصوص به خود را دارد که قبلاً به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. ابتدا شکل صورت خود را تعیین کن و سپس اصول کانتورینگ مربط به چهره‌ات را پیدا و آن را روی صورت خود اجرا کن.

حال که فهمیدید کانتورینگ صورت چیست از این شیوه آرایشی بی‌نظیر استفاده کن و عیوب چهره خود را با زیرکی بپوشانید !برای بهتر متوجه شدن کانتورینگ عکس های زیر را با دقت دنبال کنید

آموزش کانتور کردن صورت : 

کانتورینگ صورت چیست آموزش چگونگی کانتور فرم شکل صورت

کانتورینگ صورت چیست آموزش چگونگی کانتور فرم شکل صورت

 

 نمونه هایی از آرایش و کانتورینگ بر اساس فرم و شکل صورت  :

کانتورینگ صورت چیست آموزش چگونگی کانتور فرم شکل صورت

کانتورینگ صورت چیست آموزش چگونگی کانتور فرم شکل صورت

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 مهر 1397 22:57

نظر دادن

لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بفرمایید. ( ایمیل شما منتشر نخواهد شد )